Анагеновая алопеція причини і лікування

Обласна - це проблема, з якою стикаються люди всіх статей, віку, рас і т.д. Як відомо, існують різні види облисіння (алопеції): така класифікація заснована на причинах виникнення даного захворювання, а також на характері його прояви. Само собою зрозуміло, що для лікування різних видів алопеції використовуються різні підходи з урахуванням різних факторів, характерних для того чи іншого типу.

Сьогодні Estet-portal опише особливості анагеновой алопеції, а також лікування, яке застосовують з метою позбавлення від даного захворювання.

Анагеновая алопеція (облисіння після прийому хіміотерапії) дуже схожа з телогеновая алопецією. Цей вид облисіння відноситься не до симптоматичного, а до токсичного. Як правило, при анагеновой алопеції волосся випадає рівномірно по всій голові.

Анагеновой випадання волосся відбувається швидше й інтенсивніше. Найчастіше анагеновая алопеція починається після агресивного впливу на організм таких препаратів, як протипухлинні (хіміотерапія) або після впливу токсичних речовин. Волосся припиняють своє зростання в активній фазі (анагену), потім, минаючи катоген і телоген, випадають.

Лікування анагеновой алопеції

Оскільки препарати, що призводять до анагеновой алопеції, призначаються через наявність дуже серйозних захворювань, то токсична дія на волосся при цьому не враховується. Після прийому препаратів ріст волосся зазвичай відновлюється самостійно і не потребує додаткової терапії.

Анагеновая алопеція значно погіршує психологічний стан пацієнтів з онкологічним діагнозом. Вони стають не тільки психологічно пригнічені від поставленого діагнозу, але і фізично важко переносять ускладнення, викликані протипухлинними препаратами. На тлі всього перерахованого вище втрата волосся призводить пацієнтів в депресивний стан.

Для полегшення психологічного стану в ході лікування анагеновой алопеції необхідно підготуватися і перед прийомом хіміотерапії підібрати перуку. До вибору перуки варто підійти ретельно, попередньо проконсультувавшись з перукарем.

Перукарі допоможуть підстригти і пофарбувати перуку відповідно кольору і типажу пацієнта, а також розкажуть про правила догляду за ним. Оскільки носіння перуки при прийомі хіміотерапії буде тривалим, то необхідно знати, як правильно мити і укладати волосся на ньому. Це значно полегшить моральний настрій пацієнтів і додасть їм спраги до одужання.

Лікування алопеції Мезороллери

Вогнищева або дифузна алопеція при проведенні адекватної медикаментозної терапії є одними з основних показань для проведення процедури мікронідлінга волосистої частини голови. Використовуючи традиційні східні методи аккупунктура, мікропрокол дермароллер в області шкіри голови підсилюють кровотік, що сприяє насиченню волосяних цибулин живильною речовиною і є найсильнішим стимулятором росту "сплячих" цибулин:

Методика імплантації волосся Biofibre - це ефективна, безпечна і при цьому проста хірургічна процедура, яка дозволяє добитися природної густоти волос.Імплантація волосся Biofibre рекомендована при недостатньому оволосении голови і алопеції. За рахунок різної довжини нитки (від 15 до 45 см) процедура показана і чоловікам, і жінкам незалежно від віку, а також в якості омолаживающей процедури або коли необхідно посилити естетичні результати інших методик відновлення волосяного покриву.