Вправи для боків як знайти осину талію

Поява жирових відкладень на талії, так званих боків, знайоме практично кожній жінці. Іноді з'являється відчуття, що варто тільки поглянути на тістечко або тортик, як боки відразу починають рости. І що з ними робити?

Відмовитися від усього смачненького і обмежити себе по повній? Насправді не обов'язково. І сьогодні редакція Estet-portal розповість Вам, як прибрати боки не відмовляючи собі в задоволенні.

Як прибрати боки: правила харчування

Звичайно, якщо постійно об'їдатися всякими шкідливими смакотою, то ні про яку гарну фігуру і вже тим більше про осикою талії і мови бути не може. А ось якщо трохи себе обмежити і побудувати нормалізувати свій режим харчування - то все обов'язково вийде. Більш детально про те, як побудувати свій раціон читайте в цій статті.

Після того як Ви налаштували своє харчування і навіть схудли, виникає питання: Чому не йдуть боки? Відповідь на нього дуже простий. Вся проблема в тому, що боки - це не просто жирові відкладення, а й розтягнута шкіра. Тому одного зменшення ваги недостатньо. Для цього доведеться перебороти себе і зробити кілька ефективних вправ для боків. Адже як ми пам'ятаємо, краса вимагає не жертв, а зусиль.

Як прибрати боки: вправи для боків

Вправ для боків, як і вправи для сідниць вимагають комплексного підходу. Тобто існує кілька різних груп вправ, кожна з яких виконує свою функцію. Таким чином, комплекс вправ для боків ділиться на:

1. Розминку. Це невеликий комплекс вправ, про який ми пам'ятаємо ще з уроків фізкультури, спрямований на розігрів м'язів перед основними вправами.

2. Вправи з хула-хупом. Допомагають позбутися зайвого жиру на талії і зробити її більш виразною.

3. Пілатес. Вправи, спрямовані на розтяжку і зміцнення м'язів.

4. Вправи для м'язів живота. Вони тренують косі м'язи і прес.

Всі ці вправи допоможуть Вам прибрати боки і зробити більш виразну талію. Їх можна робити окремо, але ефективніше буде все-таки комплексне заняття. Не забудьте підготуватися до вправ.

Увімкніть приємну ритмічну музику і надіньте зручний одяг, яка не буде утрудняти рухів. От і все. Можна приступати до тренування.

Вправи для боків: розминка

Будь-які фізичні навантаження повинні починатися з розминки. Адже нашим м'язам потрібно розігрітися. В контексті вправ для боків, розминка буде не тільки розігрівати м'язи, але і розтягувати їх.

1. Станьте прямо і поставте руки на пояс. Потім повільно нахиляйтеся в різні боки, витягаючи протилежну стороні нахилу руку вгору. Потрібно зробити по 5-7 нахилів в кожну сторону.

2. Сядьте на підлогу. Одну ногу витягніть, а другу зігніть в коліні і поставте трохи нижче коліна витягнутої ноги. Руки витягніть перед собою і плавно повертайтеся в сторону зігнутого коліна, не відриваючи стегон від статі. Постарайтеся якомога далі повернутися і зафіксувати це положення на 20 секунд. Потім поміняйте ноги і повторіть все вправу в інший бік.

3. Ляжте на підлогу, животом вниз. Руки поставте в упор перед грудьми. Плавно витягати на руках, вигинаючись назад і не віднімаючи стегон від статі. Намагайтеся якомога більше вигинати спину.

4. Встаньте. Поставте ноги ширше плечей, а руки - на талію. Повільно нахиляйтеся вліво, при цьому згинаючи ліву ногу. Ліву руку залишаєте на талії, а праву - тягніть убік. Поміняйте бік. Повторіть вправи поперемінно 6 разів.

5. Поставте ноги на ширину плечей. Притисніть зігнуті в ліктях руки до грудей. Ритмічно повертайтеся вправо і вліво. Намагайтеся якомога більше розвертатися. Повторюйте повороти протягом 30 секунд.

Всі вправи, крім останнього потрібно виконувати в спокійному, помірному темпі. Не робіть різких рухів. Адже це загрожує потягнути зв'язками.

Вправи для боків: тренування з хула-хупом

Хула-хуп або спортивний обруч використовується досить давно. Ви, напевно, пам'ятаєте, як робили це в школі. Правда, тоді Ви явно не замислювалися про те, що крутіння обруча може допомогти сформувати гарну талію. Зараз же Ви про це дізналися, відповідно і інтересу до даного заняття повинно додатися.

Щоб вправа з хула-хупом було найбільш ефективним на нього потрібно витрачати не менше десяти хвилин в день. Для початківців краще підібрати залізний, більш легкий обруч.

Саме ж вправу досить просте, головне, звикнути. Одягніть обруч і на рівні талії розкрутіть його руками. Потім продовжуйте його крутити, підтримуючи обертання руху живота.

Вправи для боків: пілатес

Пілатес можна сміливо назвати тренуванням для тих, хто нікуди не поспішає. Всі рухи в ньому плавні і спокійні. Спрямовані вони в основному на розтяжку. Отже вправи пілатес, щоб прибрати боки:

1. Поставте ноги на ширині плечей. Праву руку поставте на талію, а ліву - підніміть вгору. Повільно нахиляйтеся вправо. Опускайтеся максимально низько, не згинаючи ніг. Замріть в цьому положення на хвилину. Поміняйте бік і повторіть вправу.

2. Ляжте на спину. Ноги витягніть, а руки покладіть за голову. Піднімайте одночасно корпус і ноги на однакову відстань від підлоги і фіксуйте сові становище. Бажано протриматися в такому положення не менше 30 секунд. Але якщо вам складно, то можна зробити три раз по десять секунд.

3. Ляжте на бік і упріться на зігнутій руці. Другу руку покладіть за голову. Піднімають всім корпусом разом з ногами. Корпус і ноги повинні бути на одній лінії. У верхньому положення потрібно затриматися на 30 секунд.

4. Остання вправа хоч і найважче, але воно вкрай ефективно для боротьби з боками. Варто відзначити, що дані вправи можна виконувати в довільному порядку, якщо Ви робили розминку. В іншому випадку краще дотримуватися зазначений порядок.

Вправи для боків: тренування м'язів живота

Існує безліч різних вправ, які спрямовані на тренування м'язів живота. Ми ж пропонуємо Вам кілька вправ, які допоможуть прибрати боки за рахунок зміцнення косих м'язів і преса:

1. Скручування

Лежачи на спині, зігніть ноги в колінах. Руки скріпіть замком за головою, а частина руки від ліктя до кисті притисніть до обличчя. Піднімайте верхню частину корпусу і намагайтеся дотягнутися ліктів до протилежного коліна. Вправу виконуйте в швидкому темпі по 15 разів на кожну сторону.

2. Бічна планка

Ляжте на підлогу, спершись на одну руку, а другу закиньте за голову. Випрямити корпус і ноги так, щоб вони створювали рівну лінію. Одночасно піднімайте корпус і ноги вгору, впираючись рукою і стопою. Виконуйте вправу в швидкому темпі 20 разів. Поміняйте бік і повторіть все заново.

3. Гантелі

Для цієї вправи Вам знадобиться дві кілограмові гантелі. Якщо у Вас їх немає, то можна набрати дві пляшки по 0,5 піску - така вага цілком підійде. Поставте ноги на ширині плечей. Візьміть гантелі і опустіть руки вниз. У швидкому темпі нахиляйтеся в сторони і стаєте в початкове положення. Повторити такі нахили потрібно по 20 разів на кожну зі сторін.

Пам'ятайте, що під час виконання вправ необхідно правильно дихати і не затримувати дихання. Вдих потрібно робити, починаючи вправу, а видих - закінчуючи його.

Дотримуючись перелічених рад, Ви зможете позбутися від боків і обзавестися красивою, тонкою талією.

Якщо ж Ви хочете підтягти м'язи всього тіла, то можете скористатися вправою, на яке потрібно витратити всього дві хвилини в день. Estet-portal сподівається, що наші поради допоможуть Вам досягти бажаних результатів і підтримувати своє тіло в тонусі.

Якщо ви хотіли б отримати додаткову інформацію про ті чи інші вправи, пишіть нам, і ми обов'язково напишемо про це в наступному матеріалі.