Лазерна QOOL епіляція - комфортна процедура без обмежень

Епіляція по праву вважається однією з найбільш затребуваних косметологічних процедур. На сьогодні існує чимало способів боротьби з небажаними волоссям, але більшість з них неприємні в тій чи іншій мірі: вони болючі, залишають після себе роздратування шкіри, травмують її або навіть провокують вростання волосків. Проте, існує і цілком комфортний спосіб видалення небажаного волосся: це QOOL епіляція, яка, на думку лікарів клініки лазерної косметології "ЛІНЛАЙН", абсолютно ефективно вирішує проблему і при цьому позбавлена ​​багатьох обмежень, властивих іншим методам.

Лазерна QOOL епіляція - в чому переваги?

Небажані волосся доставляють чимало проблем жінці, особливо якщо вони ростуть на обличчі. Чоловіки теж із задоволенням сприймають ідею видалити швидко зростаючі неохайні волоски на грудях, в області пахв або на задній поверхні шиї. Вибираючи спосіб видалення волосся, пацієнти косметологів задають багато питань про цю процедуру. Спеціально для лікарі клініки лазерної косметології "ЛІНЛАЙН" розповіли про особливості та переваги лазерної QOOL епіляції.

У чому відмінність QOOL епіляції від інших способів видалення волосся?

Перша відмінність QOOL епіляції від інших методик видалення волосся - це абсолютна відсутність обмежень до і після процедури: можна відвідувати пляж і солярій. До того ж QOOL епіляція ефективна навіть на дуже смаглявою і добре засмаглій шкірі. Ще одна важлива властивість QOOL епіляції - вона зовсім не доставляє болю. Цей метод виборчий - впливає тільки на волоски, не зачіпаючи шкіру.

Що означає вибірковість при проведенні QOOL епіляції?

Loadposition lilan

У клініці лазерної медицини "ЛІНЛАЙН" пацієнтам, які прийшли на епіляцію, проводять невеликий тест: обробляють лазерним променем долоню. Волос на ній немає, а пацієнт при торканні шкіри лазером нічого не відчуває. Цей тест покликаний довести, що вплив QOOL епіляції направлено тільки на волосся, а шкіра при цьому абсолютно не нагрівається, не травмується. Процедура абсолютно безпечна для пацієнта, вона не несе ризику пігментація шкіри, виникнення опіків або розвитку врослого волосся.

За рахунок яких чинників QOOL епіляція безболісна для пацієнта?

Болю не виникає, оскільки немає травмування, немає опіків від високих температур.

QOOL епіляцію називають першим в світі холодним способом видалення небажаного волосся, оскільки шкіра при цьому не нагрівається.

Процедура переноситься абсолютно комфортно, пацієнт може відчувати тільки легке поколювання в зоні обробки.

Для яких зон QOOL епіляція підходить якнайкраще?

QOOL епіляція може проводитися абсолютно в будь-якій зоні, але найбільше її комфортність порадує тих, хто планує позбутися небажаного волосся в особливо делікатних зонах: це верхня губа, шия, область пахв, а також глибоке бікіні. Для володарів чутливої ​​шкіри під час процедури застосовується обдув зони епіляції сухим злегка охолодженим повітрям зі спеціальної установки, щоб пацієнтові було зовсім не боляче і не страшно.

Чи потрібна особлива підготовка до процедури QOOL епіляції?

Довжина волосся в зоні, що підлягає обробці лазером, не повинна перевищувати 1-2 мм, тому їх слід збрити заздалегідь. Лікар не рекомендує напередодні процедури обробляти шкіру якими б то не було уходовой засобами, оскільки вона повинна бути чистою і сухою. Небезпека зволожуючих, живильних і інших косметологічних засобів, які зазвичай використовують пацієнти для догляду за шкірою - в тому, що їх інгредієнти можуть забитися в шкірні пори і при контакті з лазерним променем викликати неприємні відчуття.

Скільки процедур QOOL епіляції потрібно для видимого ефекту?

Кількість волосся зменшується вже після другої процедури, змінюється їх структура - вони стають блідіше і тонше.

Слід пам'ятати, що лазер може впливати тільки на волосся в фазі росту, тому ефект QOOL епіляції можна оцінити тільки після закінчення повного курсу процедур.

При цьому слід дотримуватися приписів лікаря і приходити на процедуру в призначений час, щоб не пропустити чергового етапу переходячи волосся в активну фазу росту і встигнути їх видалити. Зазвичай перші три процедури QOOL епіляції проводять з інтервалом в два тижні, а подальші сеанси лікар призначає, виходячи з індивідуальних особливостей пацієнта. Повний курс епіляції залежить від індивідуальних особливостей пацієнта. Зазвичай повний курс становить від 7 до 15 сеансів, а далі епіляція призначається в міру появи нових волосся.