Тонкість ліній і чіткий овал корекція обсягу особи препаратом MesoSculpt C71TM

Вікові зміни особи часто виявляються перерозподілом і збільшенням обсягу жирових пакетів, через що значно деформується овал обличчя, проявляються мішки під очима, поглиблюються зморшки, пацієнти скаржаться на брилі та друге підборіддя. Для корекції обсягу особи, його «поплив» овалу існує багато різних методик, пов'язаних з видаленням надлишкових жирових відкладень в зоні обличчя та шиї, вирівнюванням рельєфу за допомогою філерів. пропонує розглянути можливості корекції об'єму обличчя і шиї з застосуванням препарату MesoSculpt C71TM від компанії Емет ™.

Чому зручніше і безпечніше проводити корекцію обсягу особи препаратом MesoSculpt C71TM

Одне з найбільш яскравих проявів розпочатого процесу старіння особи, яке викликає сильне занепокоєння у пацієнтів - це поступове збільшення і зміщення поверхневих жирових пакетів в області обличчя і тіла, що провокує втрату чіткості ліній скул, підборіддя кута, збільшення зморшок. Фактором, що впливає на деформацію овалу обличчя, може стати і загальне збільшення маси тіла з підвищенням об'єму жирової тканини в області обличчя і шиї, і гравітаційний птоз з його поступовим вилученням м'яких тканин. Всі ці чинники обумовлюють провисання контурів особи і втрату молодих рис.

Одним з радикальних способів боротьби з жировими відкладеннями на обличчі і шиї є ліпосакція, проте пацієнти часто побоюються такого значного хірургічного втручання в свою зовнішність. Можна провести корекцію об'єму особи філлерамі, але це допоможе повернути чіткість овалу обличчя без усунення проблеми надлишкового жиру, і з часом ця проблема все одно про себе нагадає. Прибрати надлишки жиру і одночасно підтягнути овал обличчя можна за допомогою препарату MesoSculpt C71TM.

Особливі запатентовані компоненти препарату MesoSculpt C71TM дозволяють уникнути руйнування жирових клітин і, відповідно, підвищення навантаження на організм, пов'язаної з виведенням надлишкового жиру.

  • Компонент LipoBlock XP2 - забезпечує атравматичного і безпечне розщеплення жирів в клітинах за рахунок активації клітинних мітохондрій, а також контролює, скільки нових жирових клітин утворюється, якого вони розміру і яка кількість жиру в них міститься.
  • Компонент Hexapeptide 17 - підвищує кількість кровоносних судин і забезпечує поліпшену мікроциркуляцію в зоні введення препарату, відповідає за еластичність судинних стінок і зниження їх проникності, стимулює лімфоток і надає лімфодренажной дію.
  • DRMC комплекс - надає дермо-ремодулірующее дію за рахунок міститься гіалуронової кислоти і комплексу амінокислот, вітамінів, нуклеозидов, що проявляється виразним ліфтінговим ефектом, поліпшенням кольору і текстури шкіри після процедури.

Ін'єкційний препарат MesoSculpt C71TM здатний одночасно впливати на всі три складові процесу метаболізму жирових клітин: адіпогенез, липогенез, і ліполіз, забезпечуючи тривалість збереження результатів.

Проведені клінічні дослідження підтверджують високу ефективність і абсолютну безпеку препарату MesoSculpt C71TM.

Яких результатів в ліпоскульптурірованіі особи можна домогтися за MesoSculpt C71TM

Найбільш вираженого результату в омолодження обличчя і корекції рис можна досягти, застосовуючи препарат MesoSculpt C71TM в середній і нижній третині особи, в області шиї. Дослідження підтверджують зменшення обсягу жирових пакетів:

  • малярних і носогубних,
  • підборіддя,
  • щічних і нижньощелепних.

Інструментальні методи досліджень показують вирівнювання макрорельефа шкіри, підвищення рівня її зволоженості, зменшення гравітаційного птозу. Навіть через місяць після закінчення процедур в жировій тканині особи тривають процеси ліполізу в тому режимі, який був заданий препаратом MesoSculpt C71TM від компанії Емет ™, що свідчить про стабільність досягнутого результату по корекції обсягу особи.

Читайте також: "Meso-Xanthin F199 - ін'єкційний препарат нового покоління"