Краса і свіжість введення філерів в вилиці

Гармонійна корекція скул філлерамі створює природний і свіжий вигляд, завдяки якому особа виглядає значно молодше, шкіра набуває тонус і рум'янець, зникають мішки під очима. Процедура введення філерів в вилиці забезпечує корекцію овалу обличчя, рельєфу шкіри, а також є абсолютно безпечною і не викликає алергічних реакцій. Дермальні філери на основі гіалуронової кислоти сприяють підвищенню тонусу шкіри і її зволоженню. Читайте докладніше про ефекти корекції скул філлерамі на в цій статті.

Філлери в вилиці для корекції форми обличчя

З віком шкіра втрачає свій тонус і еластичність, що пов'язано з тонкою підшкірно-жирової клітковини. Внаслідок цього особа може виглядати більш втомленим і виснаженим.

Дермальні філери на основі гіалуронової кислоти забезпечують компенсацію дефіциту обсягу в області вилиць, надаючи шкірі свіжий і молодий вигляд.

Препарати Phillex ™, представлені Торговим домом Medhome, мають унікальні властивості. Гіалуронова кислота в засобах цієї лінійки має просторову 4D орієнтацію, завдяки якій препарати Phillex ™ не тільки усувають дефекти шкіри (механізм 3D-матриці), але також дозволяють їй протистояти компресійної навантаженні.
Філлери в вилиці:
• введення філерів в вилиці: техніка виконання;
• хірургічна альтернатива введенню філерів в вилиці;
• філери в вилиці: вибір найкращих препаратів.

Введення філерів в вилиці: техніка виконання

Перший етап корекції скул - це визначення анатомічних особливостей будови обличчя конкретного пацієнта, згідно з якими буде складено план ін'єкції філерів. Тривалість маніпуляцій під час корекції скул зазвичай не перевищує 40 хвилин. Перед введенням препарату може бути рекомендовано проведення місцевої анестезії. Такі препарати як Phillex ™ не потребують попередньому обезболивании, оскільки дані засоби містять 0.3% лідокаїну, який допомагає зробити процедуру максимально комфортною.

Хірургічна альтернатива введенню філерів в вилиці

Альтернативою ін'єкційним способам корекції скул є хірургічні методи. Пластика скул може проводиться за допомогою двох методик:
• пластика з використанням імплантів, які вводяться через надріз в порожнині рота. Цей спосіб забезпечує найбільш тривалий ефект.
• пластика в техніці «Cheek-lift», яка передбачає підтяжку шкіри щік за допомогою спеціальних пристосувань - ендотінов. Операція малотравматична, оскільки передбачає лише один надріз, що проходить по війкового краю нижньої повіки.

Проте, будь-яке оперативне втручання більш травматично і вимагає більш тривалого періоду реабілітації, ніж ін'єкційні методики. У зв'язку з цими особливостями, використання філерів для корекції області скул є більш безпечним і швидким методом поліпшення стану особи.

Філлери в вилиці: вибір найкращих препаратів

Шкіра в області вилиць особливо подверженна гравітаційному птоз, в зв'язку з чим важливо вибрати правильний препарат для корекції змін цієї зони. Препарати Phillex ™ містять сферичні молекули гіалуронової кислоти, які володіють більш високою щільністю мережі, що дозволяє їм протистояти компресійної навантаженні. Саме ці властивості обумовлюють більш виражений ліфтинговий ефект.

Завдяки унікальній просторової орієнтації препаратів Phillex ™, відбувається рівномірний розподіл коштів в шкірі.

При введенні препаратів Phillex ™, представлених Торговим домом Medhome, в область скул, можна значно поліпшити контур особи, рельєф шкіри, і домогтися приголомшливого ефекту омолодження.