Ревіталізант або репарант як оптимально поєднати методики корекції

У практиці лікаря косметолога часто трапляються ситуації, коли процедура біоревіталізації явно не дасть бажаного коригуючого ефекту, а підключати більш серйозні заходи ще начебто зарано. Зазвичай мова йде про пацієнток приблизно 30-річного віку, які скаржаться на те, що особа виглядає втомленим і має землистий колір, стали помітні дрібні складочки і зморшки під очима, на шкірі відчуття стягнутості. Причиною таких недоліків шкіри зазвичай виступає нехтування режимом харчування і відпочинку, несприятлива екологія. Як їх скорегувати, щоб поліпшити зовнішній вигляд і попередити збільшення дефектів, читайте на .

Як досягти ефекту ідеальної шкіри: комбінуємо методики корекції

Нехтування режимом сну, харчування, роботи і відпочинку після 30 років починає невблаганно проявлятися першими ознаками старіння обличчя. Шкіра набуває тьмяний землистий відтінок і стає сухою, в куточках очей і під нижніми століттями чітко проявляються зморшки, особливо коли жінка і робоче, і вільний час проводить перед монітором комп'ютера або іншим світловим екраном.

Коли така пацієнтка звертається до косметолога, фахівець відзначає при докладному огляді намітилися носогубні складки, опущення куточків рота, зниження тургору шкіри.

Першим кроком для корекції «втомленого» типу старіння стає курс процедур биоревитализации.
Гідратація шкіри розгладить дрібні зморшки, підвищить тургор, особа буде виглядати молодше.

Що? 4 процедури біоревіталізації з 2-тижневим інтервалом між сеансами.

Де? Обличчя і шия, з особливою увагою периорбитальной області.

Як? Зона навколо очей обробляється в мікропапульной техніці, діаметр папули не більше 1 мм.

Процедура залишить пацієнтку задоволеною тим, що особа виглядає краще. Однак для корекції наміченого зниження тонусу шкіри цього недостатньо. Біоревіталізація тільки створить умови для синтезу нового колагену. Відомий омолоджуючий ефект від неї наступить не раніше ніж через 1-2 місяці, і пацієнтка цілком може не зв'язати поліпшення з роботою косметолога.

Для того щоб шкіра дійсно оздоровилась, а результати корекції збереглися надовго, биоревитализацию корисно доповнити біорепараціей. Вона дозволить підтягти шкіру, освіжити обличчя і надати йому відпочив вигляд.

• Що? 3 сеанси біорепараціі між сеансами биоревитализации з інтервалом в тиждень.
• Чим? Препарати на основі гіалуронової кислоти, доповненої вітаміном С і амінокислотами (цистеїном, валіном).
• Як? У техніці поверхневого наппаж.

Результатом комплексного застосування биоревитализации і біорепараціі стане усунення в'ялості шкіри, підвищення її пружності, поліпшення кольору.

Як скомбінувати методики корекції при фотостаріння шкіри

Ще одна проблема пацієнток у віці близько 30 років - це шкіра, яка постраждала від ультрафіолетового випромінювання. Безумовно, кожна молода жінка сьогодні обізнана, що шкіру треба захищати. При цьому вона вибирає в косметичному бутику засіб за принципом «хто-то порадив» і потім безумовно вірить в те, що шкіра надійно захищена. Вона проводить цілі дні на спекотному пляжі, щедро наносячи сонцезахисний засіб і при цьому, як правило, нехтуючи повноцінним доглядом за шкірою - з зволоженням і харчуванням.

Як результат, косметолог отримує пацієнтку, яка приходить після відпустки зі шкірою збезводненої, пересушеній, з гіперпігметаціями. Сонячне випромінювання пошкоджує роговий шар, порушуючи зволоженість шкіри. А неправильне використання сонцезахисних засобів призводить до руйнування гідроліпідного шару.
• Що зробити? В першу чергу відновити живлення шкіри, забезпечити антиоксидантний захист, освітлити, попередити прогресування ознак фотостаріння.
• Чим допомогти? Провести комплексні процедури біоревіталізації з біорепараціей в один сеанс. Курс - 4 комплекси з інтервалом в 2 тижні. Між ними - з інтервалом в тиждень - провести монопроцедури біорепараціі.
• Як впливати? Із застосуванням препаратів гіалуронової кислоти, з'єднаної вітаміном С і амінокислотами (глутатионом, цистеїном).

Техніки застосування різних методів в рамках однієї процедури

біоревіталізація

Біорепарація

Техніка «горбки» - за класичною схемою; мікропапули - в периорбитальной зоні

Спочатку в техніці папул - пігментні плями, потім серединним наппаж - дифузно обробляється все обличчя

Всі ці заходи допоможуть не тільки повернути шкірі втрачену пружність і здоровий колір, а й попередять збільшення ознак фотостаріння.

Читайте також: Биоревитализация до і після: як не зіпсувати результати процедури