Особливості корекції верхньої третини особи

Особа людини не просто так називають дзеркалом його душі, адже саме воно відображає емоційний стан, переживання, позитивні або негативні почуття і емоції. З віком в шарах особи людини відбувається безліч фізіологічних змін, в результаті чого воно змінюється, втрачає свою виразність, привабливість і красу. Верхня третина особи - це область, яка дуже яскраво відображає розумові процеси на обличчі людини.

Пластичний хірург Володимир Пірус називає її інтелектуальної частиною і спеціально для читачів розповідає про особливості корекції верхньої третини особи.

Чому верхня третина особи - це «інтелектуальна частина»

Інтелектуальна частина - тому що це одна з зон, де в найбільшій мірі проявляються емоції, в тому числі і якісь інтелектуальні емоційні прояви. Як то кажуть, робота думки на обличчі, і відкладається відбиток. Знаючи переваги косметологів і лікарів, які займаються контурній пластикою, я прекрасно розумію, що, на жаль, ця зона іноді залишається обділеною увагою. Найчастіше застосовується ботулотоксин, і дуже рідко якісь волюмізірующій методики. Тому я хочу розповісти про те, як можна застосовувати Волюмізаціі, відновлювати обсяг і коригувати рельєфність верхньої третини особи.

Які сучасні методики Ви застосовуєте для корекції змін верхньої третини особи

Що стосується проявів впливів мімічних м'язів, звичайно ж, ботулотоксин як і раніше залишається актуальним, і як і раніше верхня третина особи - це зона найбільш частого його застосування.

Існують не тільки динамічні прояви, а ще й об'ємні, тобто на особу потрібно дивитися в тривимірному аспекті, і розуміти, що структура особи змінюється якісно.

Тому сучасні філери, які досить таки якісні і дають мінімум побічних ефектів, можуть бути використані як метод корекції. Але будучи пластичним хірургом, я маю трошки більше можливостей, тому активно використовую мікроліпографтінг, липофилинг, і звичайно ж, як пластичний хірург, я ще виконую безліч пластичних операцій в цій зоні.

Читайте також: Небезпечні зони на обличчі: важлива інформація для лікарів-дерматокосметологов

Чи достатньо корекції однієї області особи для перетворення зовнішнього вигляду пацієнта

Скажімо так, в різних вікових категоріях є різні поєднання вікових проявів. Якщо ми говоримо про середній категорії, це люди 35-45 років, то симптоми можуть маніфестувати в якійсь одній зоні, але це не означає, що в іншій зоні не відбувається ніяких змін, просто вони можуть бути знижені. Все залежить від ступеня вираженості вікових проявів, і якщо це явно помітно і вносить якийсь дисонанс зовнішності даного пацієнта, то, звичайно, потрібно коригувати комплексно.

Це як пазл, який складає в картинку і створює певну цілісність образу людини, тому потрібно підходити комплексно і коригувати сусідні зони, які анатомічно доповнюють один одного.

Наскільки важливий етап реабілітації пацієнта після пластичної операції

Я вважаю, що пластична хірургія повинна рука об руку співпрацювати з косметологією. Багато пацієнтів на певному етапі потребують реабілітації, відновленні і догляді. Зрозуміло, що є стадія гострого післяопераційного періоду, коли в принципі потрібен більше якийсь догляд, антисептики, створення комфортних умов для травмованої зони, потрібно мінімізувати симптоми, але потім дійсно можна підключати реабілітаційні процедури. Це можуть бути мікроструми, ультразвук, лімфодренажний масаж, різні фізіотерапевтичні методики, якими, найчастіше, володіють якраз косметологи. На цьому етапі косметологія може значно допомогти нашим пацієнтам реабілітуватися, швидше пройти етап відновлення і швидше повернутися до соціального життя.

Вас може зацікавити відео: