В Україні відбулася міжнародна навчальна програма VPP ІІ

2-3 вересня в Києві відбулася Visiting Professor Program ІІ - друга науково-практична програма для пластичних хірургів, присвячена ендоскопічного, малоінвазивному омолоджування обличчя і ринопластику. На запрошення Національного секретаря ISAPS і завідувача відділенням хірургії клініки АНА-КОСМО Павла Андрійовича Денищука Україну відвідав Оскар Рамірез з США - провідний пластичний хірург світу, який отримав визнання за унікальні ендоскопічні методики підтяжки обличчя і внесений до списку найвидатніших учених ХХ. 

Традиційно ініціаторами і організаторами заходу виступили Національний секретар ISAPS в Україні, кандидат медичних наук і завідувач відділенням хірургії АНА-КОСМО Павло Андрійович Денищук і Всеукраїнська асоціація пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Основною темою першого дня Visiting Professor Program II стали сучасні технології малоінвазивного і ендоскопічного омолодження особи. Другий день був присвячений відкритою і закритою ріносептопластика. Саме ці операції вважаються одними з найскладніших оперативних втручань в пластичної хірургії, що зробило тему Програми особливо актуальною для пластичних хірургів.

В рамках заходу були представлені доповіді провідних фахівців світу і України зокрема, а також відео-демонстрація оперативних втручань. Так, Оскар Рамірез, доктор медицини, що входить в ТОП-3 кращих пластичних хірургів світу, продемонстрував авторські методики ендоскопічної підтяжки обличчя і відкритої ринопластики. Також в Програмі взяли участь провідні українські пластичні хірурги - Павло Андрійович Денищук провів демонстрацію безопераційної корекції носа за допомогою препарату Radiesse, Василь Васильович Пасічник, кандидат медичних наук, - ендоскопічну підтяжку обличчя і ліпофіллінг, Олег Анатолійович Компанієць, доктор медичних наук, - хірургічну корекцію посттравматичного носа закритим методом. Пряма трансляція операцій здійснювалася з київської клініки АНА-КОСМО, де вже не вперше всесвітньовідомі пластичні хірурги світу проводять хірургічні втручання завдяки наявності в ній сучасних високотехнологічних операційних.

Крім живої хірургії та доповідей Оскара Раміреза і українських лікарів, більше 100 учасників Програми з України, Молдови, Грузії та інших країн ближнього зарубіжжя мали можливість обговорювати зі спікерами та оперують найбільш гострі питання протягом всього заходу.

 "Такий формат проведення науково-практичної програми особливо важливий для українських пластичних хірургів. З одного боку - жива хірургія, яка дає можливість на практиці побачити кращі авторські методики пластичної хірургії. До речі, в силу своєї складності цей формат застосовується лише в найпрогресивніших країнах. З іншого боку - можливість задати питання оперують хірургам і обговорити самі питання, що цікавлять в живу ", - коментує Павло Андрійович Денищук.

"Для мене велика честь брати участь в VPP в Україні. Завдяки доктору Павлу Андрійовичу Денищук, Національному секретарю ISAPS, ініціатору і організатору даної науково-практичної програми, українські хірурги мають можливість познайомитися з досвідом і методиками іноземних пластичних хірургів ", - розповів доктор Оскар Рамірез, сертифікований Американською колегією пластичних хірургів.

Тільки завершилася друга Програма і вже анонсована третя - в квітні 2017 року Україну відвідає Костянтино Мендьєта. Професор з США на запрошення Павла Андрійович Денищука продемонструє українським колегам сучасні авторські методики маммопластики.

Для довідки:

Visiting Professor Program - науково-практична програма для пластичних хірургів, яка проводиться на регулярній основі з ініціативи Національного секретаря ISAPS в Україні Денищука Павла Андрійовича і Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних і естетичних хірургів. В рамках Програми Україну відвідують провідні пластичні хірурги світу, які проводять показові операції в живому режимі для українських фахівців. Протягом 2016 року відбулося дві програми Visiting Professor Program. Перша була присвячена інноваційним методикам блефаропластики і липофиллинга (19-20 травня, 2016 г.), демонстраційні операції під час якої провели зірки пластичної хірургії Алан Фогля (Франція), Алекс Верпаеле (Бельгія), Нурі Селик (Туреччина). Друга - ендоскопічного і малоінвазивному омолоджування обличчя, а також ринопластиці (2-3 вересня 2016 г.), хедлайнером якої став доктор Оскар Рамірез - один з найвідоміших пластичних хірургів світу. Проведення третьої програми за участю Костянтино Мендьєта, професора ISAPS з США, на тему "Корекція жіночих грудей, сідниць, гомілок" заплановано на квітень 2017 році.