Вперше в Україні грандіозна програма в рамках ISAPS

Вперше в Україні 19 травня в готелі "InterContinental" в Києві пройшов перший день конгресу ISAPS. Організаторами конгресу виступили Всеукраїнська асоціація пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів, а також Національний Секретар Міжнародної Асоціації Естетичних пластичних хірургів ISAPS Павло Андрійович Денищук. Головна мета конгресу - навчання і підтримка високих вимог до пластичних хірургів, які є членами ISAPS. Програма конгресу включає лекції та доповіді провідних світових фахівців у галузі пластичної хірургії, відео-демонстрації оперативних втручань, а також круглий стіл на тему "Безпека і ускладнення пластичних операцій".

Провідні світові фахівці на конгресі ISAPS

19 травня Національний секретар ISAPS Павло Денищук привітав усіх учасників заходу і представив спікерів конгресу.

У перший день конгресу всі учасники змогли прослухати лекції спеціальних гостей і фахівців світового рівня в галузі пластичної хірургії. Професор ISAPS Алан Фогля прочитав учасникам лекцію на тему "Кругова підтяжка обличчя. Цілі і авторська методика проведення операції".

Спеціальний гість з Туреччини професор ISAPS Нурі Челік представив доповідь на тему "Хірургічний метод боротьби з ускладненнями після верхньої блефаропластики", а також прочитав лекцію "Попередження ускладнень після нижньої блефаропластики".

У другій половині дня член ISAPS, пластичний хірург з Бельгії Алекс Верпаеле прочитав лекцію "Мікрофетграфтінг, нанофетграфтінг, метод SNIF (остроігольное введення жиру): 3 способи липофилинга"

Перший день конгресу ISAPS: грандіозна програма

У перший день конференції учасники також мали можливість подивитися відео-демонстрацію операції фейс-ліфтингу, яку виконував доктор Фогля, ліпофлінг особи від доктора Верпаеле, а також відео-презентація доктора Селика "Верхня блефаропластика з фіксацією надбрівної дуги".

Програма першого дня конгресу ISAPS також включала проведення круглого столу на тему "Безпека і ускладнення пластичних операцій", де всі учасники змогли обговорити актуальні проблеми сучасної пластичної хірургії. Журналісти поцікавилися у спікерів конгресу про їхні враження від цього заході, а також спеціально для наших читачів підготували найактуальніші питання, на які провідні світові фахівці із задоволенням відповіли.

Другий день конгресу обіцяє бути не менш насиченим і цікавим. Для більшої інформації слідкуйте за оновленнями на .