Повертаємо молодість Radiesse зупинить птоз м'яких тканин обличчя

Основна тенденція в естетичній медицині за останнє десятиліття характеризується тим, що для корекції інволютивних змін в різних зонах особи, а особливо його середньої третини, застосовують не хірургічне втручання, а наповнення різними філлерамі. При цьому пацієнти воліють філери, які б зберігалися в м'яких тканинах особи досить довго, але не назавжди, були безпечними і дозволяли в належній мірі виправити вікові деформації. постарався розібратися, наскільки відповідає цим перевагам препарат Radiesse і за рахунок яких властивостей він здатний зупинити і запобігти птоз.

Чому деформується середня третина, і що може зробити Radiesse

Деформація і асиметрія м'яких тканин середньої третини особи може бути викликана вродженими особливостями, набутими травмами або захворюваннями, а також віковим гравітаційним птозом. Пацієнти в таких ситуаціях скаржаться найчастіше на дуже глибоку носогубні складки, носощечного борозну. При огляді лікар може додатково зазначити:

  • опущення виличної клітковини;
  • птоз м'яких тканин в щічні-виличної області;
  • оголення виличної кістки.

Найбільш правомірним в подібних ситуаціях буде порекомендувати пацієнту наповнення м'яких тканин Філер на основі гідроксиапатиту кальцію. Так, наприклад, гідроксиапатит кальцію CaHA в складі філлера Radiesse - це неорганічна складова тканини зубів і кісток, речовина містить іони Ca2 + і PO3-, властиві людському організму, а тому філлер з вмістом гідроксиапатиту кальцію абсолютно безпечний і біосумісний, ефективно допоможе зупинити і запобігти птоз.

Ще одна цінна властивість препарату Radiesse - це його щільність, що дозволяє успішно моделювати втрачений об'єм, надаючи особі молоді риси. Мікросфери гідроксиапатиту кальцію в цьому Філер зважені у водному гелі-носії, що становить 70% препарату.

Відразу після ін'єкційного введення гель-носій в препараті Radiesse заповнює обсяг і миттєво розгладжує зморшки.

Однак на цьому дія препарату не зупиняється. Через кілька місяців гель-носій поглинається клітинами організму макрофагами, а що залишилися в місці ін'єктування мікросфери кальцію стимулюють вироблення нового колагену, формуючи новий дермальний матрикс. Ця нова тканина в поєднанні з частинками гідроксиапатиту кальцію CaHA забезпечує довгострокову структурну підтримку шкіри і сприяє тривалості ефекту, що зберігається від одного до двох років.

Одне з клінічних досліджень, проведених із застосуванням препарату Radiesse, включало пацієнтів з важкими системними захворюваннями, при яких м'які тканини особи схильні до сильної деформації - обличчя виглядає дуже змарнілим, постарілим, з запалими щоками і очима. Вже через 3 місяці після введення Radiesse м'які тканини обличчя значно заповнили втрачений об'єм, і зовнішній вигляд без ознак птозу зберігався абсолютно задовільним при контрольних оглядах через 12 і навіть через 18 місяців, що значно поліпшило якість життя пацієнтів.

Безпека і надійність препарату Radiesse при корекції м'яких тканин обличчя

Важлива особливість препарату Radiesse полягає в тому, що, незважаючи на досить широку популярність серед лікарів і тривалість застосування, дослідження його властивостей не припиняються. Це один з найбільш вивчених дермальних філерів в світі.

Так, одне з проведене дослідження стосувалося гарантій біодеградації препарату. Через 2,5 року після введення пацієнтці Radiesse з метою збільшення обсягу малярської зони місце ін'єкції було досліджено із застосуванням МРТ. На знімках не було виявлено присутності препарату, що свідчить про його повної біодеградацмм. При цьому естетичний результат його введення зберігся - м'які тканини обличчя зберігали обсяг, властивий молодий вік, хоча пацієнтці на момент введення філлера виповнилося 50 років.

Серед інших фактів, що підтверджують безпеку Radiesse, варто відзначити наступні:

  • препарат схвалений FDA як повністю безпечний;
  • будь-яких офіційно зареєстрованих негативних реакцій, побічних ефектів або відторгнення філлера Radiesse ™ відзначено не було;
  • інкапсуляції або мигрирования введеного матеріалу не спостерігається;
  • місце введення препарату залишається м'яким і пластичним, схожим з навколишніми тканинами, без ознак кальцифікації або окостеніння.

Таким чином, дослідження підтверджують, що Radiesse від компанії Merz Aesthetics - безпечний, контрольований, повністю біодеградіруемие наповнювач м'яких тканин обличчя, здатний зупинити і запобігти птоз.