4 предмета гардероба, що загрожують жіночому здоров'ю

Одяг жінок, крім свого прямого призначення, існувала століттями для захоплення чоловічих очей і, звичайно, неабиякою мірою допомагав у справі спокушання чоловіків. Нерідко предмети жіночого гардеробу були дуже незручними, завдаючи шкоди здоров'ю, і навіть травмонебезпечними.

Звичайно, сьогодні жінки не ризикують заплутатися в багатошарових спідницях або отримати травму шиї через неймовірно високою і досить важкої зачіски. Але все ж з цього аж ніяк не випливає, що в їх гардеробі немає одягу, здатної зашкодити здоров'ю. Наш портал пропонує звернути увагу на ті речі, які краще вилучити зі свого вжитку.

Найбільш шкідливі речі жіночого гардеробу

Проблеми зі здоров'ям можуть бути викликані цілою «серією» причин: від забрудненої екології та неправильного раціону до згубних звичок і нелюбові до спорту. Однак, існує ще один дуже важливий фактор - носіння небезпечною для здоров'я одягу, і для багатьох дам він стає справжнім відкриттям.

Якраз жінки, в одвічній гонитві за красою грішать любов'ю до шкідливих речей найбільше, забуваючи, що одяг, перш за все, покликана захищати нас: від холоду, спеки та т. Д.

Так про які предмети гардероба краще забути?

  1. Джинси-скінні

Зізнайтеся самій собі, що ви насилу спочатку втискується в такі джинси, а потім з неймовірними зусиллями вибираєтеся з них. Ми недалеко підемо від істини, назвавши цей вид одягу своєрідним Поточні знаряддям. Так, це красиво, але носіння скинни незабаром може стати причиною появи у вас парестетіческая мералгія - розлади, що розвивається при тривалому пережимания стегнового нерва. Симптоми цієї патології такі: підвищена чутливість, немеющіе кінцівки, «обпалює» біль. У недовгою перспективі це загрожує розвитком варикозу.

Пам'ятайте! 9 речей які треба знати про варикозі

  1. корсет

Свого часу від цього «тортур» предмета гардероба було вирішено відмовитися з міркувань якраз таки збереження здоров'я жінок. Але мода циклічна і має властивість повертатися. Звичайно, на сьогоднішній день корсет більш модифікований, але все ж ... «У владі» цього предмета гардероба зменшити вас на пару розмірів, проте, задумайтеся, яка ціна такого перетворення? У вас стискаються внутрішні органи, що, перш за все, не корисно для дихання. І справа навіть не в виникає в даній ситуації дефіциті кисню, а у вашій уразливості перед захворюваннями простудного характеру. Також носінням корсета ви ставите під удар травні органи: можуть виникнути шлункові болі і таке поширене розлад, як кислотний рефлюкс. Зробіть зусилля над собою і замість носіння білизни, що тягне займіться фітнесом.

  1. Ультра короткі шорти

Якщо вам належить лише стояти або ходити, то подібний предмет гардероба поганий тим, що туго обтягує область геніталій, погіршуючи таким чином приплив крові до них. Якщо ж вам заманеться присісти в таких шортиках на лавочку, яку до цього, наприклад, вшанував своєю присутністю бомж, неважко уявити, чого там можна «набратися».

  1. Стрінги

З огляду на максимальній відкритості головною перевагою даного виду одягу повинно бути те, що «область застосування» чудово вентилюється і «дихає». Але, на жаль, існують і інші неприємні чинники і тому носіння стрінгів несе більше шкоди, ніж користі. Так, дуже вузька смужка тканини, сильно врізається в слизову і травмує її, може стати причиною захворювань сечового міхура, привести до геморою.

Дізнайтеся: Симптоми геморою у жінок: ка уберегти себе від ускладнень

Також, систематично носячи стрінги, ви ризикуєте травмувати статеві органи, обзавестися алергією, неприємними відчуттями в області геніталій. А якщо врахувати, що такі трусики найчастіше виготовляють із синтетичних матеріалів, можете уявити, як подібна обставина впливає на швидкість розмноження і поширення бактерій.

Вищенаведена одяг, мабуть, основне, від чого в своєму гардеробі слід позбутися. Крім іншого, лікарі настійно рекомендують перестати носити або звести носіння до мінімуму: шпильок, кольорового нижньої білизни (через барвників), щільних обтягуючих топів, комбінезонів, взуття з гумовою підошвою.

Якщо вам дорого власне здоров'я, не відмахується від, здавалося б, надмірно лякають запевнень фахівців. Нехай сьогодні ви не відчуваєте ніяких проблем, не забувайте, що шкідлива одяг робить свою справу з часом.

Підготуйте до пляжу: