Види стрілок для очей (відео)

Стрілки не перестають бути в центрі уваги модниць. Але новий сезон диктує нові тренди. На зміну прямим чорним стрільцям приходять оригінальні і різнокольорові варіанти.

Ми звикли до тонким або товстим чорним стрільцям з піднесеним кінчиком. Але насправді існує маса різноманітних видів стрілок для очей. Ви можете спробувати їх все і вибрати свій варіант. Тим більше що зараз візажисти радять експериментувати не тільки з формами, а й з квітами стрілок. Ми ж підібрали для Вас найпопулярніші варіанти ліній.

Стрілки "Котяче око"

Це найпопулярніший вид макіяжу з використанням стрілок. Звичайно, він і сам по собі досить гарний і оригінальний. Але все ж візажисти радять поекспериментувати навіть з цим способом. Як варіант можна загострити кінець лінії. Добре буде виглядати додавання додаткової тонкої кольорової лінії.

Стрілки для очей "Тонка лінія"

Не менш популярними вважаються тонкі лінії. Вони ідеально підходять як для повсякденного макіяжу, так і для торжества. Але пам'ятайте, що нанесення тонкої лінії вимагає довгої практики. Тому, якщо Ви тільки почали пробувати малювати стрілки, то не переживайте, якщо з першого разу у Вас не вийде ідеально тонка і пряма лінія.

Кольорові стрілки для очей 

Колір - головний тренд нового сезону. Для того щоб кольорова стрілка виглядала більш ефектно, Вам потрібно спочатку нанести лінію чорного або коричневого кольору. Ця лінія повинна бути тонкою і виконувати роль контуру. Навколо цієї лінії Ви наносите широку кольорову лінію. Особливою яскравості образу додасть з'єднання олівця, тіней і туші.

серединна стрілка

Для того щоб намалювати половинну стрілку, Вам потрібно провести тонку лінію до середини століття. При цьому у внутрішній кут ока потрібно нанести світлі тіні. Це вдало підкреслить Ваш погляд.

Стрілки для очей "Широкі лінії"

Це ідеальний спосіб, що зробити погляд відкритим і візуально подовжити вії. Тим більше що такі стрілки найпростіше виконати. Так що, якщо Ви тільки вчитеся малювати стрілки, даний спосіб саме для Вас.

"Єгипетські очі"

Для власниць найкрасивіших і широко розставлених очей варто випробувати на собі цей вид макіяжу. Для того щоб його виконати, Вам потрібно намалювати класичну лінію на верхньому столітті, а потім продовжити її на нижньому столітті. Заключним акордом стане кінець стрілки, опущеними вниз. 

немов крила

Для того щоб стрілки були схожі на крила птаха, потрібно зробити наступне. Чорним олівцем підведіть внутрішній кут ока. При цьому по нижній частині очі потрібно провести лінію і перервати її приблизно на чверті довжини.

стрілка навпаки

Креатив - це ваше? Тоді зробіть стрілку навпаки. Для цього Вам потрібно вести олівець від зовнішнього куточка ока до внутрішнього. Тобто Ви малюєте стрілку навпаки. В результаті Ви отримаєте досить екстравагантний варіант макіяжу.

Ми сподіваємося, що наша стаття допоможе Вам підібрати свій варіант стрілки для очей. І це зробить Ваш образ оригінальним і незвичайним. 

джерело: .