Все, що потрібно знати про мехенди 15 популярних питань про татуювання хною

Мода на мехенди - малюнок хною на тілі - набирає обертів. Воно й зрозуміло: красиво, швидко, не боляче, а найголовніше - не назавжди. Більш того: змінювати малюнок можна мало не кожен місяць! А якщо набридло тату - позбутися від нього не так вже й складно. І чим популярніше стає це мистецтво, тим більше питань виникає у бажаючих зробити собі тимчасове тату. Чи не шкідливо це? Скільки тримається тату? Як його зробити в домашніх умовах? Який рецепт правильної пасти для мехенди? Наш портал розповість про все без приховування.

Що таке мехенди: скільки протримається тату

Мехенді - це мистецтво прикраси тіла хною. Ця культура давно відома народам Індії та країн Сходу. За віруваннями, мехенди на тілі нареченої гарантує їй щастя, радість в заміжжі. Індійські жінки настільки шанують це мистецтво, що розмальовують себе хною з нагоди всіх великих свят і навіть в будні - від пристріту, вважаючи це свого роду оберегом і себе, і всієї родини, і вдома.

Індійські жінки настільки шанують мистецтво мехенди, що розмальовують себе хною з нагоди всіх великих свят і навіть в будні - від пристріту, вважаючи це свого роду оберегом і себе, і всієї родини, і вдома.

Така «розпис по тілу» тримається до трьох тижнів і в залежності від того, які добавки використовувалися при приготуванні пасти, буває від світло-оранжевого до темно-червоного, навіть чорного кольорів. Тату 6-10-годинної витримки виглядає ідеально.

> >

  1. Чи залишає мехенди сліди на одязі?

Світлі тканини хна може злегка забруднити, тому краще віддати в цей час перевагу одягу оранжево-коричневих або чорних кольорів.

  1. Чи можна засмагати з тату із хни?

Так. Скільки завгодно, адже Лавсонія - це своєрідне натуральне сонцезахисний засіб. Крім того, ви отримаєте бонус-ефект, якщо загоряєте відразу після нанесення мехенді, поки засохла хна ще не відпала: з часом, коли тату зійде, на шкірі залишиться більш світлий слід.

  1. Чи можна швидко видалити малюнок хною?

Швидко - немає. Але можна прискорити цей процес, миючи кожен день з милом, використовуючи жорстку мочалку, скраби або змочуючи малюнок натуральними отбеливающими засобами - огірковим, лимонним або соком петрушки. Тоді мехенди зійде швидше.

Кажуть, мехенди благотворно впливає на здоров'я - і фізичне, і душевне. Але навіть якщо Ви скептик і не вірите в це, то з тим, що мистецтво мехенди - красиво і дуже-дуже модно, навряд чи будете сперечатися. А значить, цілком можна дозволити собі таку художню вільність на тілі. Літо все ж на дворі - час відпочинку, веселощів і несподіваних експериментів!