Бурштиновий пілінг заряд енергії для шкіри обличчя

Всім відомо, що очищення і зволоження - це два найнеобхідніших етапу в повсякденному догляді за шкірою. Для того, щоб обличчя виглядало молодим, здоровим і просто сяяло, необхідно видаляти забруднення і мертві клітини з поверхні шкірних покривів. З цим непростим завданням найефективніше справляється така популярна салонна процедура, як пілінг шкіри обличчя. Спеціально для наших читачів докладно розповідає про різні види хімічних пілінгів. У сьогоднішній статті ви дізнаєтеся, як правильно проводити бурштиновий пілінг, і в чому переваги бурштинової кислоти перед іншими компонентами кислотних пілінгів.

Бурштиновий пілінг для оздоровлення та омолодження шкіри

Бурштиновий пілінг - це ефективна отшелушивающая процедура, яка є улюбленою для багатьох відвідувачів косметологічних кабінетів.

Основною діючою речовиною в складі суміші для бурштинового пілінгу є бурштинова кислота.

Завдяки цьому інгредієнту, бурштиновий пілінг не тільки ефективно видаляє мертві клітини рогового шару шкіри, але також має властивість відновлювати клітинне дихання і постачати клітини шкіри запасами енергії. Антиоксидантні властивості бурштинової кислоти роблять бурштиновий пілінг популярної і дійсно ефективної косметологічної процедурою.

Бурштиновий пілінг:

  • які проблеми можна вирішити за допомогою янтарного пілінгу;
  • етапи проведення процедури бурштинового пілінгу;
  • відмінності і переваги процедури бурштинового пілінгу.

Які проблеми можна вирішити за допомогою янтарного пілінгу

Бурштиновий пілінг дозволяє вирішити багато косметологічні та дерматологічні проблеми шкіри. Фахівці рекомендують проводити процедуру курсами, так як ефект після одного сеансу не є достатньо вираженим. Курс процедур поверхневого бурштинового пілінгу дозволяє зволожити шкіру, підвищити її тонус, усунути наслідки вугрової висипки, пігментні плями і дрібні зморшки, позбавити пацієнта від набряків на обличчі. Бурштиновий пілінг надає також протизапальну, відновне та розсмоктуючу дію на шкіру, в результаті чого вона виглядає більш здоровою, сяючою і молодий.

Етапи проведення процедури бурштинового пілінгу

Процедура бурштинового пілінгу виконується в кілька етапів:

  1. За допомогою спеціального засобу для чищення необхідно видалити макіяж і забруднення з поверхні шкірного покриву;
  2. Шкіру необхідно розпарити за допомогою теплового компресу: суху шкіру розпарюють 5-7 хвилин, нормальну - 15 хвилин, жирну - 20 хвилин;
  3. Далі на обличчя наноситься пілінгових суміш з бурштинової кислотою, яка через 5-15 хвилин змивається звичайною водою.

Кількість процедур, яке необхідно пацієнту для ефективного курсу бурштинового пілінгу, залежить від типу його шкіри і існуючих проблем. Важливо пам'ятати про те, що при нормальній шкірі пілінг можна проводити один раз в два тижні, при сухій - один раз на місяць, а при жирній шкірі обличчя - один раз в тиждень.

Відмінності і переваги процедури бурштинового пілінгу

Головною відмінністю бурштинового пілінгу від інших видів хімічних пілінгів є той факт, що бурштинова кислота не тільки працює з наслідками патологічних процесів, але і усуває їх причини, нормалізуючи енергетичні процеси в клітинах.

Основними перевагами бурштинового пілінгу є його абсолютна безболісність, гіпоалергенність, відсутність необхідності в тривалому періоді відновному, а також можливість проводити процедуру в будь-який час року.

Крім того, до складу бурштинового пілінгу часто входить глюконова кислота, яка вирівнює рельєф шкіри і глибоко зволожує її.

Estet-portal.сom дякує вам за увагу і пропонує ознайомитися з іншими матеріалами на тему кислотних пілінгів в розділі "Косметологія".