Янтарне золото для шкіри

Мед має безцінний властивістю - віддавати шкірі свої біологічно активні речовини. Крім того, "бурштинове золото" посилюється струм лімфи і циркуляцію крові, що полегшує видалення токсинів і шлаків. Тобто токсини не просто абсорбуються, але і з легкістю покидають організм. Само собою зрозуміло, на шкірі це позначається найкращим чином: вона оновлюється, кажучи іншими словами, омолоджується.

Відомості про чудодійний медовий масаж дійшли до нас із стародавнього Тибету, який славиться своїми дивовижними процедурами, які поліпшують самопочуття і сприяють довголіттю. Цей масаж заснований на принципі взаємодії шкіри і біологічно активних речовин, які містяться в меді, а також застосуванні технологій кількох інших видів масажу. Ця процедура вважається свого роду рефлексотерапією, тому що поєднує в собі лікувальну дію бджолиного меду і ефективні масажні методи.

Медовий масаж застосовують з метою поліпшити кровообіг в глибоких шарах шкіри і підлеглих м'язах, і активізувати харчування внутрішніх органів і тканин. У чому ж полягає чарівна сила меду? Він адсорбує токсини і сприяє швидкому виведенню їх з організму, сприяє збільшенню лімфотоку і очищенню шкіри, тому найчастіше цю процедуру наказують для боротьби з целюлітом. Після медового масажу шкіра стає шовковистою і пружною, розгладжуються підшкірні ущільнення, поліпшується загальний стан організму.

Стандартний курс медового масажу припускає проведення 12-15 сеансів. Їх роблять через день, щоб шкіра могла відпочити і відновитися. Головне, що необхідно для масажу - це мед. Звичайно ж, не будь-який, а натуральний квітковий, липовий, без добавок і, звичайно ж, не засахарівшійся. Залежно від передбачуваного ефекту, в мед можна додати ароматичні масла: лимонне, апельсинове, мандаринове, грейпфрутовий, масло ялівцю, евкаліпта, лаванди, петит-Грейн.

Найкраще звернутися до професійного масажиста, який проведе процедуру на вищому рівні, а й для себе корисно знати види використовуваних сумішей.

Приклади сумішей для медового масажу:

- 2 чайні ложки меду, 5 крапель лимонного масла, 2 краплі евкаліптової, 2 краплі олії лаванди; - 2 чайні ложки меду, 3 краплі лимонного масла, 2 краплі апельсинового, 2 краплі олії лаванди, 3 краплі ялівцю; - 2 чайні ложки меду, 5 крапель лимонного масла, 5 крапель апельсинового; - 2 чайні ложки меду, 3 краплі лимонного масла, 2 краплі олії лаванди, 5 крапель м'яти.

Якщо ви використовуєте масла, спочатку змішайте їх, а після додайте мед. Суміш робиться безпосередньо перед масажем.

Медовий масаж - процедура нескладна. Мед наносять на долоні і рухами переносять на массируемую зону. Якщо таких зон кілька, кожна зона масажується по черзі. Після того, як мед повністю перенесений на тіло, долоні притискають до тіла, а після цього різко відривають. Рухами повинні ставати від разу до разу більш різкими і сильними. При процедурі мед вбивається в шкіру, і на поверхні залишається тільки тоненький шар. Поступово на руках починає з'являтися біла маса. Спочатку вона виходить з пор за руками і залишається на шкірі, а потім більшість маси переходить на долоні.

Процедура займає близько 5-10 хвилин. Після цього мед змивають теплою водою за допомогою нежорсткої мочалки. Шкіру змащують зволожуючим кремом. Перші рази процедура може бути болючою, а на шкірі місцями з'являються синці. Але вони незабаром проходять, тому не варто лякатися. Наступні сеанси медового масажу проходять набагато легше.

В цілому, цей вид масажу доступний практично всім. Протипоказання становлять лише наявність таких захворювань як варикоз, тромбофлебіт, пухлини, новоутворення, астма, алергічні захворювання, порушення щитовидної залози, хвороби шкіри, венеричні захворювання, СНІД.