Японська гімнастика рівний скелет і мінімум жиру за 5 хвилин

   Як виявилося, щоб знайти ідеальну фігур і рівну спину, зовсім не обов'язково сидіти на дієті і піднімати блискучі залізяки в тренажерному залі. Весь цей нудний дискомфорт може замінити японська гімнастика від Фукуцудзі. Її перевага також у тому, що вправи вимагають всього 5 хвилин в день. Що ж собою являє цей чарівний метод? Детальніше читайте в статті від .

Як стати гілочкою сакури?

   Автором цієї унікальною японської гімнастики став Фукуцудзі. Його книга розійшлася величезним тиражем. Як виявилося, всі ці численні читачі витратили час даремно, адже все написане в ній можна коротко розповісти або прочитати в нашій статті.

   Принцип цього виду гімнастики полягає в тому, що вона впливає в першу чергу на хребет і бічні м'язи торсу. Таким чином, на думку пана Фукуцудзі, внутрішні органи стають на правильне місце, бічні м'язи розвиваються, хребет вирівнюється. В результаті, все етовитесняет жир з тілесних тканин, а постава стає бездоганною і підтягнутою.

Правильна поза для схуднення

   Для цього гімнастичного вправи знадобиться підлогу і валик. Валик повинен бути жорстким. Для цього можна взяти рушник і щільно згорнути його. Довжина валика повинна становити близько 40 см, а об'єм - 7-10 см.

Необхідно лягти на підлогу і помістити валик під поперек. Це потрібно для того, щоб хребет міг правильно зігнутися, не отримавши травму. Ноги необхідно розвести на ширині плечей і плавно зімкнути так, щоб великі пальці стоп щільно стосувалися один одного, а між п'ятами залишалося максимальний простір. Руки потрібно витягнути, і покласти долоні до підлоги. Мізинці повинні торкатися один одного.

   У такій позі потрібно проводити по 5 хвилин свого життя щодня. Якщо спершу ця гімнастика для схуднення приносить больові відчуття, можна почати з двох хвилин, поступово збільшуючи тривалість часу занять.

   Ефект від вправи буде помітним, але повільним. Щоб прискорити процес, рекомендуємо скоротити раціон харчування, відкоригувати свою дієту і почати активний спосіб життя, прямо зі фітнес-клубу.

    Більше про це читайте на !