Яскраві образи чого можна досягти перманентним макіяжем

Кожна жінка прагне до створення власного неповторного образу, використовуючи для цього різні косметичні засоби і намагаючись, щоб ефект від їх застосування був якомога більш довговічним. Ймовірно, тому високим інтересом користується перманентний макіяж, що дозволяє на тривалий час забути про необхідність стежити за коректністю макіяжу очей або чіткістю контуру губ. Лікар косметолог, проводить процедури перманентного макіяжу, повинен пам'ятати, що з їх допомогою можна не тільки підкреслити достоїнства особи, але і акуратно скорегувати його недоліки. Про можливості такої корекції читайте на .

Перманентний макіяж - особливості та можливості косметичної процедури

Перманентний макіяж являє собою процедуру, спрямовану на корекцію форми і кольору губ, повік, брів, при якій потрібний ефект досягається підшкірним введенням пігменту. Пацієнти цінують цю процедуру, перш за все, за стійкість результату - як мінімум два роки не доведеться переживати про те, чи не розтеклася чи помада і рівно лягла лінія підводки. Однак стабільністю пігментації не закінчуються гідності цієї процедури.

Перманентний макіяж може носити як натуральний коригувальний, так і декоративний характер - все залежить від потреб і бажання пацієнта. Так, наприклад, для натурального перманентного макіяжу важлива чіткість ліній, які будуть в точності повторювати контур губ або лінію росту вій, і цей вид процедури допоможе підкреслити наявні форми і контури. Якщо ж мова йде про декоративне перманентний макіяж, то в цьому випадку можна досягти ефекту підфарбованого особи, акцентуючи увагу на губах або бровах і при цьому творчо підходячи до створення контурів.

Готуючись до процедури перманентного макіяжу, необхідно якомога точніше визначитися з побажаннями пацієнта, оскільки далеко не завжди він чітко уявляє собі, якого результату хоче домогтися.

Косметолога слід бути і психологом, і творчою особистістю, щоб створюваний за допомогою перманентного макіяжу образ був гармонійним, відповідав очікуванням пацієнта і надавав особі свіжість і яскравість.

Деякі тонкощі вибору і проведення перманентного макіяжу

Якщо пацієнтка звертається до перманентного макіяжу з метою підкреслити риси обличчя так, щоб вони виглядали природно, але більш виразно, косметолог використовує таку техніку:

  • колір пігменту вибирається максимально близький до наявної природної палітрі особи;
  • для створення ефекту пишних вій проводиться чітка лінія по ресничной зоні, вона не повинна виходити на зовнішній кут ока;
  • для підкреслення контуру губ лінія повинна проходити в рамках червоної облямівки і збігатися з її забарвленням;
  • лінія брови підкреслюється штриховий технікою, що імітує природний зростання волосків.

При бажанні добитися ефекту декоративного макіяжу техніка перманентного макіяжу може бути більш вільною і допускати елементи творчості з боку лікаря:

  • лінію підводки очі можна провести над лінією росту вій і зробити її яскравою, а кінчик лінії, виведений за межі зовнішнього куточка ока, допоможе трохи змінити його форму;
  • лінію брови допустимо створити м'якою розтушовуванням або промальовувати більш щільно і чітко;
  • сформувати контур губ можна растушевкой, більш яскравим відтінком пігменту в порівнянні з червоною облямівкою; виведення проведеної лінії за рамки природного контуру дозволить візуально збільшити їх обсяг.

Дуже важливо пам'ятати, що, виділяючи перманентним макіяжем якісь риси обличчя, можна сильно змінити його загальний вираз і сприйняття оточуючими людьми.

Для того щоб результат перманентного макіяжу вийшов гармонійним, лікар повинен перед початком процедури уважно вивчити міміку пацієнта, тип особи і особливості шкіри. Безумовно, слід зібрати анамнез пацієнта, оскільки перманентний макіяж відноситься до малоінвазивних процедур, а також підписати відповідний договір про вибір техніки корекції і колірної гами пігменту.