Мова тіла як і чому проявляється спрага?

   Незважаючи на те, що свідомість знаходиться в тілі, воно не завжди здатне усвідомити фізичні потреби організму. Так, люди добре знають про її естетичну побажаннях і моральних потребах, але досить погано інформовані про те, що ж потрібно тілу. Ця фізична субстанція є представником категорії фрейдовского "Воно", яке існує тваринними інстинктами і вкрай своєрідно вимагає від свідомості необхідні йому блага. Одним з таких є вода. Як же проявляється спрага? Як вона звучить на мові тіла? Всі фізичні таємниці людського страви читайте в статті на .

   Мова тіла: як Воно говорить про спрагу?

      Вода є необхідним компонентом для всіх хімічних процесів в організмі. Її недостача швидко дає про себе знати. Які ж ознаки дефіциту води в тілі?

   голод

   Коли тіло відчуває спрагу, воно "говорить" про це різними способами. Одним з них є уявне відчуття голоду. З цієї причини, при сильному або легкому відчутті голоду, варто спершу випити склянку чистої води.

   сухість

   Іншим видом спраги є сухість. Вона відчувається не тільки в ротовій порожнині, але також може відчуватися в очах. При тому, легке почервоніння очей, больові відчуття, або червоні прожилки на очних білках також можуть свідчити про спрагу організму.

   серцебиття

   Прискорений пульс, який викликає збите дихання, також говорить про те, що організм вимагає поповнення водного балансу. Коли тіло витратило свій водний запас, воно починає витягувати вологу з крові. Таким чином, кров стає набагато густіше і серцю важко її перекачувати. При цьому можливе легке запаморочення. Це пов'язано з тим, що густа кров не може наситити всі органи достатньою кількістю кисню.

   варикоз

   Варикоз на ногах або легка капілярна павутинка на інших частинах тіла говорить про затягнутому почутті спраги. Вживання води в достатніх обсягах здатне допомогти позбавитися від цих недуг.

  похмура сеча

   Невелика кількість сечових виділень, а також їх коричневий колір можуть означати брак води в організмі.

   Сонливість і хронічна втома

    Млявість і постійна сонливість може означати потребу в воді. Такі симптоми можуть бути викликані густотою кров'ю. Як описувалося вище, кров густіє через брак води в організмі. Густа консистенція крові не може насичувати внутрішні органи киснем в достатній мірі. Дефіцит кіслородоснабженія викликає тягу до сну і слабкість.

   Біль в суглобах і в м'язах

   Водний баланс також важливий для нормальної роботи опорно-рухового апарату. При дефіциті води в організмі, відсутня свого роду захисна прошарок "мастило" суглобів в нормальній кількості. Також, варто пам'ятати, що до складу м'язів входить вода. При її недостачі, виникають больові відчуття в м'язах, можуть бути судоми.

   До чого призводить зневоднення?

   Споживання низької кількості води може призвести до зневоднення. Якщо ігнорувати фізичну спрагу, може розвинутися ряд захворювань, організм втратить тонус, і порушиться обмін речовин. Результатом може стати летальний результат. Якщо організму недостатньо води, він не може вести продуктивну діяльність. Крім того, необхідно звернути увагу на події, які можуть спонукати до швидкої втрати водного балансу. До них відносяться такі процеси:

  • пітливість;
  • менструація;
  • діарея;
  • блювота.

   Як відновити водний баланс?

   Щоб водний баланс був в нормі, необхідно вживати правильне кількість води. Частина води надходить в організм з їжею і з напоями, але вони не можуть замінити чисту воду. Пропорція нормальної кількості води на добу залежить від фізичної активності і фізіології людини. Її обсяг повинен становити не менше одного літра в день.

    Найчастіше прислухайтеся до мови свого тіла, в цьому вам допоможе  !