Очищення шкіри струмом дезінкрустація для позбавлення від комедонов

Проблемна шкіра, схильна до підвищеного саловідділенню, з розширеними порами, покрита дрібними комедонами, вимагає особливого підходу до вибору способу очищення, оскільки неправильно проведена процедура звільнення шкірних пір від щільних сальних пробок може привести до розвитку запалення. Очищення шкіри із застосуванням електричного струму в процесі дезинкрустации дозволяє не тільки дбайливо звільнити шкіру від комедонов, а й закрити пори, надати шкірі гладкість і здорове сяйво.

За рахунок чого відбувається очищення шкіри при дезинкрустации

Суть процедури дезинкрустации для очищення шкіри полягає в тому, що на шкіру наноситься спеціальний лосьйон на лужної основі, який працює як провідна середовище між шкірою і електричними зарядами. Під дією негативного електрода лужний розчин, з'єднуючись з жирними кислотами, утворює мило: комедони в сальних залозах омиляются, розчиняються і легко виводяться, тому процедура підходить навіть для очищення чутливої ​​шкіри. Гальванічний електричний струм, впливаючи на шкіру через лужної лосьйон, виробляє такі додаткові дії:

  • відкриває пори,
  • підвищує мікроциркуляцію і проникність судин,
  • підсилює клітинний обмін,
  • розпушує шкіру і очищає від ороговілих клітин.

Лосьйони для проведення дезинкрустации шкіри зазвичай містять, крім лужної основи, іони магнію, калію та інші важливі для шкіри мікроелементи, екстракт алое для надання протизапальний і антисептичний дії.

Як проводиться очищення шкіри при дезинкрустации

Методика очищення шкіри за допомогою електротокових імпульсів передбачає ряд стандартних процедур - таких як демакияж особи, нанесення на шкіру тонізуючих засобів. Потім на обличчя на носиться спеціальний розчин дезінкрусттант, який сприяє відкриттю пір, розм'якшення щільних комедонов. Далі пацієнтові в руки дають позитивний електрод, а лікар обробляє шкіру обличчя негативно зарядженим електродом, проводячи його легкими рухами за напрямками масажних ліній. Акцент при очищенні шкіри робиться на Т-зону та інші ділянки, де шкіра особливо жирна. Процедура триває не більше 10 хвилин, але при чутливій шкірі краще обмежитися трихвилинним впливом.

Очищену шкіру слід промити великою кількістю води, щоб звільнити від продуктів омилення. Потім електроди міняються місцями, шкіра обробляється тонізуючим засобом і позитивним електродом - для того, щоб пори закрилися і кислотно-лужний баланс шкіри відновився.

По завершенні процедури шкіра виглядає значно посветлевшей, знежиреної, можливо легке почервоніння. Пацієнт може відчувати невелику стянутость шкіри. Очищення шкіри завершується нанесенням зволожуючої маски і поживного захисного крему відповідно до типу шкіри пацієнта. Процедуру очищення обличчя методом дезинкрустации проводять курсом до десяти разів через день.

Кому корисно очищення шкіри дезинкрустацией і коли процедура небажана

Основним показанням для очищення шкіри методом дезинкрустации стає жирна або комбінована шкіра з широкими порами і з великою кількістю щільних дрібних комедонов. Очищення шкіри за допомогою гальванічного струму рекомендується при чутливій шкірі, при щільній инфильтрированной шкірі, якщо є фолікулярний гіперкератоз, якщо є ознаки фотостаріння.

Побічним явищем дезинкрустации може стати сухість шкіри, її почервоніння, відчуття стягнутості і поколювання. Іноді пацієнти відзначають металевий присмак у роті під час проведення процедури.

Очищення шкіри струмом протипоказано при наявності у пацієнта кардіостимулятора, а також при гнійних запаленнях, травмах, герпетичних висипаннях на шкірі, проявах купероза.

Приємним доповненням до очищення шкіри методом дезинкрустации стає розгладження дрібних зморшок, підтяжка контуру обличчя, підвищення тонусу шкіри і поліпшення її кольору.