Жир на животі прибрати, не можна помилувати

Для багатьох людей жир на животі - найбільша проблема, від якої ніяк не вдається позбутися. Якщо Ви належите до числа таких людей і хірургічні методи позбавлення від жиру на животі Вас не приваблюють, не турбуйтеся. Необхідно розуміти, що ідеальний живіт неможливо отримати виключно за допомогою жорстких дієт, які в підсумку вимотають організм і в подальшому призведуть до відкладення ще більшої кількості жиру, ніж раніше. розповість, як впоратися з ненависним жиром і уникнути його появи на животі.

1. Як прибрати жир з живота - подивіться, що Ви їсте

Багатьом людям дійсно важко розрахувати калорійність тієї чи іншої порції їжі і визначити, скільки калорій вони насправді вживають. Однак четверта або навіть третя частина усіх уживаних за день калорій доводиться на солодкі напої та інші солодощі. Тому привчіть себе, коли хочеться солодкого, з'їдати фрукт або жменю горішків.

Взагалі намагайтеся відмовитися від різного роду випічки, фастфудів і їжі, приготування не Вами. Подбайте про те, щоб приготувати собі перекус на роботу, по можливості беріть з собою приготовлені Вами обіди з максимально корисних для фігури продуктів.

2. Розтяжка і медитація допоможе позбутися від жиру на животі

Розтяжка - це не тільки відмінне закінчення тренування, але і прекрасне розслаблюючу засіб. Всього 10-15 хвилин розтяжки здатні полегшити біль в суглобах, м'язах і розслабитися. По-перше, це допоможе відволіктися від "заїдання" проблем, бо дає змогу контролювати емоції і знижує рівень гормону стресу. По-друге, якщо закінчити розтяжку дихальними вправами і / або медитацією, Ваш мозок стане більш стійким до стресів, які негативно позначаються на фігурі. Крім цього, відмінним доповненням до решти способам позбавлення від жиру на животі стануть пози йоги, які допоможуть зробити живіт плоским в найкоротші терміни.

3. Гуляйте щодня по 1 - 2 години

Якщо Ви не знаєте, як прибрати жир з живота, почніть з щоденних прогулянок. Це приємне і корисне заняття, яке посприяє втрати ваги, зміцненню серця, поліпшенню циркуляції крові, покращує травлення і настрій. Під час прогулянки з другом або коханою людиною Ви точно не занудьгуєте і зможете боротися з жиром на животі більш ефективно.

4. Суміщайте перегляд фільмів або серіалів з вправами

Існує безліч вправ, які Ви можете робити вдома під час перегляду улюбленого серіалу. Вам залишилося тільки вибрати, які з них Вас більше подобаються:

  • вправи з фітболом;
  • планка в різних варіантах;
  • кардиоупражнения, в тому числі стрибки на скакалці;
  • і багато інших вправи.

5. Лягайте спати вчасно і дотримуйтеся режиму сну

Порушення сну негативно позначаються на роботі всього організму, в тому числі на обмінних процесах. Недосипання вбиває бажання займатися фізичною активністю, необхідної для підтримки тіла в формі.

нагадує, що прибрати жир з живота можна тільки за допомогою комплексного підходу: обмеження вживання шкідливих для фігури продуктів, поліпшення обміну речовин, заняття вправами. Щоб отримати бажані результати, необхідно запастися терпінням і змінити своє життя на краще!