Жити простіше 5 практичних порад від Вадима Зеланда

Кожен день Ви проживаєте в трьох вимірах: турбуєтеся з приводу минулого, вирішуєте проблеми сьогодення і встигаєте спрогнозувати майбутнє. Така метушня неабияк вимотує. Але варто внести в життя невеликі зміни, і вона тут же стане набагато простіше і заграє новими фарбами. Спробуйте почати з цих простих правил.

1. Навчіться отримувати задоволення від неприємностей, погану погоду, скандальної політики, негативу оточуючих, пробок на дорогах і інших незручностей. Спробуйте зайнятися своєрідним мазохізмом, і Ви побачите, як поступово розійдуться хмари над Вашою дійсністю, і промені сонця зможуть Вас осяяти. Необхідно думати над тим, яку вигоду можуть принести Вам ці неприємності. Адже саме так це і буде, і Ви самі переконувалися в цьому неодноразово. Проаналізуйте свої минулі розчарування і йдіть вперед!

2. Виявляючи незадоволення тим, що відбувається навколо Вас - поведінкою начальства, родичів, коханих, політиків - Ви, насправді, транслюєте в Дзеркало Світу дуже неприємний образ свого життя. Що Ви розраховуєте побачити? Дзеркало Світу - це відображення Вашого подання. Ваша реальність відповідає відображенню!

3. Умійте брати паузу в життя. Найскладніше навчитися чекати і споглядати. Випробування паузою проходять не всі. Вам тільки здається, що нічого не відбувається. Насправді вся Всесвіт працює на Вас і підбирає найбільш вдалий варіант вирішення Вашого конфлікту. Включайтеся в потрібний момент!

4. У своєму житті Ви маєте то "кіно", яке самі включили в своїй голові. Який сценарій Ви виберете, таке і буде у Вашому житті. Більшість людей роблять навпаки і живуть за чужим сценарієм, не розуміючи, чому вони не можуть нічого змінити. Сценарій і режисура в Ваших руках!

5. Ви часто відчуваєте розчарування в житті? Саме цього не можна робити ніколи! Ви не повинні розчаровуватися у своєму житті, не повинні думати, що вона не вдалася! У будь-якому віці необхідно розуміти, що все відбувається не просто так, у всьому є величезний сенс і користь для Вас. Все тільки починається в Вашому житті: в будь-яких умовах, в будь-який час і за будь-яких обставин!