Жива косметика ферментація на сторожі краси

Процес ферментації (бродіння) старий як світ, однак тільки зараз виробники косметики вирішили спробувати застосувати цей метод в створенні косметичних засобів. Ідея спрацювала відмінно - ферментовану косметику вже називають модним трендом і головним хітом цього року. А деякі покладають на неї надії як на революційний прорив в області виробництва натуральної косметики.
Чим же корисна така жива косметика? Як вибрати ферментовані косметичні засоби? Чому їх популярність тільки зростає? Про все це читайте в статті .

Чим корисна жива косметика з продуктів ферментації

Жива косметика - це те, що в народі прийнято називати домашнім засобом або органічної косметикою, на якій спеціалізуються окремі марки, тобто кошти, склад яких на 90-95% складається з рослинних компонентів. А ферментовані кошти піднімають поняття живої косметики на якісно новий рівень.
Давайте згадаємо, що собою являє ферментація. Процес бродіння являє собою перетворення цукрів у кислоти, спирти або гази (це відбувається під впливом корисних бактерій).
Ферментовані продукти, які наш і інші народи вживає вже багато століть поспіль (квашену капусту, кефір, йогурт і інші кисломолочні продукти, соєвий соус, вино, пиво та ін.), Славляться своєю користю для здоров'я. Пояснюється це тим, що при ферментації в продукті підвищується концентрація корисних речовин, і вони легше засвоюються організмом. Здається, сама природа веліла людям підвищити концентрацію корисних речовин і в натуральній косметиці, правда?

Першими застосувати процес бродіння у виробництві Догляду коштів придумали азіати (а саме корейські бренди), які вже давно обійшли Захід в нових косметичних трендах. Обробка бактеріями дозволяє натуральним інгредієнтам розкритися з нової сторони і придбати нові властивості.

Жива косметика: трохи історії

Хоча вперше зв'язок між процесом бродіння і красою помітили японці ще в далеких 1970-х роках. Тоді на фабриці з виробництва саке (теж ферментований алкогольний напій) вчені випадково помітили, що руки робочих виглядають значно молодших за них осіб. Весь секрет був якраз в постійному контакті шкіри рук з продуктами ферментації. Цим «Лайфхак» скористалася компанія SK-II, протестувати кілька сотень ферментів і випустивши фірмову есенцію для особи. Однак тоді експеримент був одиничним, а ось корейці в наш час вже взялися за справу з розмахом.

Чому жива косметика повинна бути у кожної жінки

Жива косметика насичена природними кислотами, які відлущують шкіру ніжно і дбайливо, але при цьому дуже ефективно. Зрозуміло, що після такого пілінгу ефективність використання крему та інших зволожуючих або поживних коштів тільки зросте.
А головне диво в тому, що ферментована косметика підходить навіть власницям сухої і чутливої ​​шкіри. При її використанні можна не турбуватися про почервоніння і роздратування шкіри. Такий ефект досягається за рахунок того, що в ферментованих засобах агресивні хімічні речовини замінені м'якими рослинними екстрактами, які, до того ж, видобуваються природним шляхом і без використання високих температур при виробництві.
Через це ж варто бути готовим і до того, що дешево така косметика коштувати не може: адже есенцію можуть ферментувати 1-2 місяці перед тим, як додати в засіб, що, звичайно ж, значно підвищує собівартість препарату.

Крім чутливої ​​шкіри, ферментована косметика може стати порятунком і для в'янучої шкіри (або чудесним способом профілактики старіння). Ферменти стимулюють активну вироблення колагену і антиоксидантів.

Так що додати подібні диво-засоби в свій рутинний б'юті-раціон дуже навіть корисно! Деякі бренди розробляють повноцінні косметичні лінії 40+ саме на основі ферментів.
Якщо Ви не готові без проби придбати відразу серію засобів, можна почати експерименти з ферментованих масок для обличчя, м'яких лосьйонів і есенцій для особи - фірмових засобів брендів, що спеціалізуються на ферментованої косметиці.

Приємного Вам догляду за собою!

Читайте також: Косметика своїми руками: як приготувати самостійно використовуючи трави