Зони вибору для проведення липофилинга

Одним з найбільш правильних показань до застосування липофилинга буде омолодження обличчя. Прекрасний результат цієї процедури зв'язується зі зміною обсягів всього особи, що надає йому правильні і юні форми. Універсальність цієї процедури полягає в тому, що вона може проводитися пацієнтам з різними морфотипами особи. За допомогою власного жиру, який є ідеальним наповнювачем для кожного пацієнта, можна коригувати обсяги скул, підборіддя, носо-губних складок і навіть губ.

Останнім часом липофилинг використовується для відтворення втрачених обсягів в скроневої області і області верхньої повіки (під бровою). Ця малоінвазивна процедура допоможе пацієнтам відкласти оперативне втручання з приводу блефаропластики. Правильне наповнення цих зон дасть хороший і стійкий естетичний результат.

Введення власного жиру в область лоба надає нам можливість вирішити відразу дві проблеми:

• Невелике збільшення обсягу підшкірно-жирового шару області чола дає омолоджуючий ефект. Визначено, що з віком відбувається не тільки зменшення жирових пакетів особи, але зменшення обсягу підшкірно-жирового шару чола. Лоб при цьому опускається і стає більш плоским. Відновлення початкового об'єму - запорука хорошого омолоджуючого ефекту.
• Розгладження зморшок. З віком, коли ми спостерігаємо у наших пацієнтів птотіческіе прояви, досить важко працювати з горизонтальними зморшками чола. У цій ситуації введення нейротоксин може тільки погіршити опущення чола. Усувати подібний ефект за допомогою філерів на основі гіалуронової кислоти теж небезпечно. У таких пацієнтів шкіра лоба истончена, і філлер може контуріровани. Саме в такому випадку правильно використовувати липофилинг, який за рахунок збільшення обсягів розгладить і зменшить глибину горизонтальних зморшок чола.

Часто застосовують липофилинг і для збільшення обсягу губ, однак цей напрямок не виправдало себе в належній мірі. Більш ефективно і естетично правильно формування обсягу і форми верхньої і нижньої губи за допомогою гіалуронової кислоти. Хороший результат від наповнення губ власним жиром можна побачити у вікових пацієнток, яким робиться ця процедура в комплексі з ліпофілінга всього особи.