Золоте правило мільйонерів бери те, що бажаєш

Незважаючи на те, що Максим Галкін вже давно не веде програму "Хто хоче стати мільйонером", суть цього питання й досі актуальна для багатьох. Для того щоб отримати бажаний мільйон, доведеться чимало потрудитися.

Шлях до першого мільйона

Щоб заробити багато грошей, треба багато працювати. Одна хвилина ліні віддаляє успіх на рік. Таку математику варто взяти за правило. Доведеться радикально поміняти свої погляди на життя і підхід до справи. Самостійно добитися багатства - це зовсім непроста затія. Для її втілення необхідний альтернативний підхід і нескінченна доза авантюризму.
Крім того, важливо любити свою професію і отримувати від неї нескінченне задоволення. Якщо такі умови гри ще не налякали, і в аудиторії слухачів ще залишився той самий щасливчик, починаємо більш детальний екскурс в світ багатства, успіху і насолод ...

Пропонуємо увазі список якостей, який відкриває першу кар'єрну сторінку кожного заможного чоловіка!

Господар власного становища

   Щоб отримати від життя все те бажане, необхідно "взяти бика за роги". Якщо сидіти на причалі і чекати свого щастя, воно ніколи не наздожене. Зухвале відчуття віддається тим, хто сам його візьме. Розбагатіли люди завжди жили за принципом: "Бери те, що бажаєш. Якщо хочеш - воно вже належить тобі". Якщо Ви ще працюєте в офісі, прийшов час звільнятися. Страшно? Значить, мільйон не для Вас. До того ж, самостійний пошук клієнтів допомагає швидше заявити про себе світові. Скільком людям доведеться набридати, щоб отримати замовлення?

Тому, якому вдалося розбагатіти, властива натура авантюриста. Ніяка авантюра неможлива без ризику. Але, якщо ризикувати з розумом, можна виграти джек-пот.

Кращий друг - калькулятор

   Щоб примножити свій дохід, необхідно вміти рахувати гроші. Щоб заработатьмілліон, потрібно вміти відрізняти раціональні витрати від нераціональних потреб. Якщо Ви завжди скаржитеся на фінансовий стан, і будь-яка сума є маленькою для Вас, пора звикнути до долею плебея. До тих, хто не вміє правильно розподілять свої кошти, великі доларові купюри не приклеюються.

Партнерство або конкуренція?

   Ненадійний партнер занапастить вся справа. Тому краще всього працювати самостійно і не довіряти свої секрети і думки нікому, навіть подушці.

Ввічливість - ключ від усіх дверей

 Чемне ставлення завжди викликає сприяння і позитивні рекомендації. Ввічливим людям віддають перевагу. Крім того, охайний зовнішній вигляд, відсутність неприємного запаху і білозуба посмішка здорової ротової порожнини викликає розташування в суспільстві.

Професіоналізм - перш за все

   Робіть тільки те, що вважаєте за потрібне, вигідним і правильним. Визначенню таких пріоритетів допоможе професійний досвід і більше нічого! Забудьте казки невдах про "чуйку", зверніть увагу, що у таких оповідачів немає ні копійки за душею. Впевненість в собі щодня підгодовує силу волі, а сила - це найспокусливіша складова людини. Суспільство тягнеться тільки до сильних.

Ви не підкажіть, де тут фініш?

   Без здатності доводити справу до кінця не буде ні сприяння, ні успіху. Це може привести тільки до статусу чергового невдахи.