Звуки музики замість антибіотиків і симфонія проти астми

Американські вчені давно помітили, що резонансна частота викликає у людей

паніку і страх. Особливо важко на людину впливає частота в 7-10 герц, які можна почути в піснях в стилі рок. Чому саме вона так небезпечна? Справа в тому, що 10 герц - це альфа-ритм, який відповідає основному ритму людини і відповідає за перехід від спокою до порушення. До того ж, це - ритм вестибулярного органу, який є датчиком небезпеки. І вплив звуків музики на мозок в такому випадку подібно битві, яка в кращому випадку може закінчитися головним болем, в гіршому - приступом епілепсії.

Звуки музики здатні заспокоїти психіку людини

Існує музика релаксирующая, активізує і настроює на рішучі дії.

Релаксирующая музика носить оптимістичний характер. Її останній акорд завжди йде на зниження тональності та інтенсивності звуку. класичним прикладом

релаксирующей музики є модний колись японський саксофон.

У активізує мелодії можна чути збільшення тони, причому багато звуки музики носять збудливий характер. Ідеальним прикладом можна вважати "Весну" Чайковського і "Болеро" Равеля.

Третю групу об'єднують марші і гімни, з якими йшли на війну.

Вміючи правильно варіювати звуками музики, можна підняти людину на ноги в прямому сенсі цього слова.  

Так, якщо хворий знаходиться в напівнепритомному стані, під впливом медикаментів, розумно включити активизирующую музику. Її резонансна частота дозволить дійти до емоційного сплеску. Чому? Йде активація мозку, але оскільки людина в цей же час виходить з нейролептиків, саме мелодія не дозволяє активації перейти в перезбудження. На цьому принципі - від активації до релаксації -

побудовані всі колискові.

Можна скорегувати нестабільність психіки хворого і за допомогою релаксирующей мелодії. Таке поєднання спочатку сприяє повному розслабленню людини, а потім вже - його бойового настрою. Якщо ж вдалося подолати кризу, то в цьому випадку нехай в палаті хворого звучить "Полонез" Огінського. Але музику, як і мікстуру, повинен прописувати лікар.

Як резонансні частоти звуків впливають на органи  

Вчені давно помітили, що деякі ноти по резонансній частоті відповідають

окремим органам. Правда, тут необхідно враховувати, що зростання людини в середньому коливається від 1,5 м до 2,15 м, тому одну і ту ж ноту люди чують по різному, - адже різниця в 50-60 см дає величезний діапазон.

Мелодії, виконані в тональності ре-мажор (або мінор) викликають

сприятливий вплив на цілий ряд бронхіальних процесів.

Відчувши симптоми грипу або ангіни, замість прийому звичних антибіотиків краще поставити "Реквієм" Моцарта (ре-мінор) або 9-ту симфонію Бетховена (ре-мажор).

А що віддає коліками печінку заспокоїть 40-а симфонія Моцарта (соль-мінор).