Звіробій замість віагри

Трава звіробою має безліч переваг. Ще з часів давнини він славиться своїм терапевтичним ефектом на організм людини.

Відвар цілющої трави використовується як протизапальний, бактерицидну і кровоспинний засіб. Він також широко застосовується для лікування таких захворювань, як гастрит, виразки, радикуліт і неврози. Крім того, звіробій підвищує апетит і стимулює секрецію шлунка.

Лікарі стверджують, що звіробій можна використовувати в якості заспокійливого засобу. Він допомагає позбутися від почуття пригніченості. Це особливо важливо для жінок це особливо важливо, тому що збільшує шанси їх природного привабливості.

Сіднейські фахівці досліджували вплив звіробою на жіночий організм за умови постійного вживання препарату. В експерименті вчених взяли участь понад п'ять сотень жінок. Після проведеного курсу лікування цієї травою 83% представниць прекрасної статі зізналися, що у них пропало стан постійної тривоги, виникло відчуття бадьорості і припливу енергії, а головне - збільшилася сексуальний потяг. Для того, щоб жінка розкрилася, зовсім не обов'язково пригощати її вином. Досить запропонувати їй відвар звіробою!

джерело