Зірки, яких пластика змінила до невпізнання

У світі шоу-бізнесу ставка завжди робиться на епатаж і яскравість. Тому селебріті не втомлюються коригувати свою зовнішність, щоб якомога довше залишатися в списку найбільш популярних і затребуваних. Одні намагаються приховати ознаки наближення старості, інші хочуть впритул наблизитися до ідеалу. Однак у кожного своє, індивідуальне розуміння краси, в гонитві за якої знаменитості часто втрачають щось привабливе і сьогодення, що було до того, як їх тіла торкнувся хірургічний скальпель. Представляємо Вам список знаменитостей, яким уже не вдасться приховати сліди пластики.

1.Рене Зеллвегер. Неординарна зовнішність допомогла зірці стрічки "Щоденник Бріджит Джонс" стати популярною, проте вона сама ніколи не була задоволена своїми рисами обличчя. Нещодавно актриса все ж таки зважилася на кардинальні зміни зовнішності і виправила недоліки, якими, на її думку, вона мала. Незважаючи на те що не помітити наявність хірургічного втручання просто неможливо, Рене Зеллвегер стверджує, що її так "змінив вік".

2. Мері-Кейт Олсен. Тепер сестер-близнючок відрізнити набагато легше. У листопаді 2014 року Мері-Кейт разом з сестрою з'явилася на церемонії вручення премії World Of Children Awards, де постала з оновленим обличчям. На думку фахівців, актриса змінила форму обличчя, розріз очей, а також збільшила губи.

3. Донателла Версаче. Ще 20 років тому знаменитість була володаркою натуральної та вельми привабливої ​​зовнішності. Сьогодні ж Донателла Версаче перенесла неймовірна кількість пластичних операцій, і в ній неможливо дізнатися ту людину, яким вона була до них. Від надлишку ботулотоксину шкіра жінки придбала неприродний блиск, а лікар констатував факт, що в нижній щелепі був присутній імплантат. Шанувальники Версаче сподіваються, що їхня улюблениця схаменеться і перестане знущатися над своїм тілом і здоров'ям.

4. Жаклін Сталлоне. З Донателлой Версаче за кількістю пластичних операцій може зрівнятися хіба що 93-річна мати актора Сильвестра Сталлоне. Фахівці відзначають, що на обличчі жінки вже не залишилося живого місця. Незважаючи на велику кількість операцій і похилий вік, Жаклін Сталлоне продовжує регулярно використовувати косметичні омолоджуючі процедури для догляду за шкірою, а також не пропускає світських заходів.

5. Борис Апрель. Тепер Борис зовсім не Борис, а прекрасна дівчина Ейпріл. Після довгоочікуваної операції квітня нарешті став повноцінною представницею жіночої статі. Щоб зберегти свою красу, зовсім не обов'язково лягати під ніж. Регулярно виконуючи прості вправи гімнастики для особи Ви зможете сформувати і зберегти своє обличчя молодим. 

джерело