Яскраві тренди пізньої весни

Пробудження від сну Її Величності Природи і повсюдне оновлення жіночих гардеробів відбуваються, як правило, одночасно, з деякими лише коливаннями в часі. Однак погодні умови нинішньої весни не раз змушували замислитися, вирушаючи в черговий плановий похід за речами. І ось, нарешті, на підступах до літа прийшло воно - час скинути з себе хутряні кайдани! А що, власне, зараз носять? ...

Поява в міжсезоння плащів, курток, легких пальто без підкладки, гумових чобітків - все це неминуче з'являється в нашому гардеробі, як тільки стовпчик термометра вперто повзе вгору. Однак в кожному сезоні є речі, які хочеться придбати і надіти лише тому, що це хіт, новинка, втілення актуального стилю.

Це речі, які ми одягаємо не просто тому, що пора надіти щось легше, а тому, що це приносить задоволення. І цієї весни таких речей чимало. Можливо, вони не зможуть стати базовими для всього гардероба, але безсумнівно те, що вони цілком можуть стати улюбленими.

Комбінезон

Це безсумнівна новинка саме нинішнього року. Визнати, що комбінезон може бути просто стильним і зручним предметом гардероба сучасної жінки, дизайнери зважилися не відразу. І ось ця проста і дуже зручна річ знову запанувала на світових подіумах. Здається, що свою роль зіграло загальний настрій останнього часу, яке засноване на традиціях 80-х років. Виявилося, що безліч комбінезонів - це цілком логічне втілення цих самих традицій.

джинси

Вони теж повернулися. І це теж можна вважати явним впливом тенденцій 80-х років. Саме в ті часи штани з деніму перетворилися з повсякденного практичного одягу в частину стилю. З того часу йдуть джинси в кристалах Сваровскі, художньо розташованих дірках, з атласною обробкою і іншими надмірностями. І це не тільки гламурні творіння, а й цілком класичні прямі брюки з деніму, джинси-банани, комбінезони з деніму.

Піджаки

Здавалося б, звичайний піджак ніяк вже не може бути актуальним трендом. Хіба у більшості з нас немає парочки піджаків в шафі з одягом? Але такий вже нинішній сезон, що він змушує по-новому поглянути на самі звичні речі. Те ж саме можна сказати і про найактуальніші піджаках. Ми звикли до суворих моделям в чоловічому стилі, які вже стали неодмінним атрибутом ділового дрес-коду. А нині нам пропонують досить об'ємні піджаки з розширеною лінією плеча, широкими лацканами і неодмінно підвернутими широкими рукавами.

спідниці

Спідниці пропонуються досить довгі, м'які по силуету, прісобранние і на лінії талії, і на лінії поділу. Вони додають додатковий об'єм, але не спотворюють фігуру в цілому. Правда, для любителів екстриму є і спідниці з радикальним обсягом.

лаконічні сукні

І ось нинішня весна знову пропонує нам лаконізм. Здається, що він стане в пригоді більшості сучасних жінок. Такі сукні приховують недоліки фігури і в той же час підкреслюють її жіночність. В основному це цельнокроение моделі прямого силуету. Нинішня весна допускає лише легку приталеність, підкреслюючи це ледь помітними складками і защипами. І, за великим рахунком, таке плаття може стати класикою в вашому гардеробі, гідно представляючи вас і в наступному сезоні, і, можливо, через пару сезонів.