Можливості Нейрокосметика розумні сироватки з нейросенсорної активністю

Як відомо, у всьому організмі людини «правлять» дві системи - нервова і ендокринна. Саме від іннервації і гормонів безпосередньо залежить стан і ефективність роботи всіх інших структур організму. З огляду на цей факт, протягом багатьох років вчені активно вивчали питання нейрорегуляціі шкіри, і прийшли до висновку, що застосування препаратів, що мають нейросенсорної активністю, в значній мірі може покращувати стан шкіри. Які ж активні речовини повинні входити до складу Нейрокосметика, і якими властивостями вони володіють розповіла головний технолог Callys Ukraine, лікар-дерматолог, косметолог Оксана Пічахчи.

Ефективна Нейрокосметика: сироватки Callys з нейросенсорної активністю

Сучасна Нейрокосметика може значно покращувати не тільки зовнішній вигляд, але і загальний стан шкіри. Саме такими здібностями володіють «розумні» сироватки Callys з нейросенсорної активністю.

У лінійці Callys представлено 4 види сироваток: Serum Hyaluron, Serum Glycolagen, Serum Phytocell, Serum Capilor, кожна з яких має свої важливі особливості.

Але відмінною рисою всіх сироваток Callys є можливість їх застосування в якості постпроцедурного догляду після інвазивних косметологічних процедур.
Нейрокосметика:
• склад Нейрокосметика: які речовини мають нейросенсорної активністю;
• гідрогелева основа «розумних» сироваток Callys: зволоження і відновлення;
• інші активні речовини в складі Нейрокосметика Callys.

Склад Нейрокосметика: які речовини мають нейросенсорної активністю

До Нейрокосметика відносяться косметичні засоби, що містять в своєму складі речовини, здатні створювати сприятливі умови для проникнення в шкіру інших активних компонентів і активного впливу на різні ланки її іннервації.

До них відносяться:
• агоністи / антагоністи нейромедіаторів і речовин, що впливають на їх вивільнення;
• ферменти, завдяки яким здійснюється катаболізм нейромедіаторів;
• речовини, що впливають на передачу нервового імпульсу;
• заспокійливі і протизапальні засоби, що містять субстанцію Р;
• антистресові продукти із заспокійливим або гедонічним дією;
• anti-age речовини, що запобігають вікові зміни шкіри і корелюють з погіршенням функціонування шкірної іннервації.
Наявність цих речовин у складі косметичних засобів відносить їх до Нейрокосметика.

Гідрогелева основа «розумних» сироваток Callys: зволоження і відновлення

Розумні сироватки Callys, завдяки унікальним активних речовин в своєму складі, також мають нейросенсорної активністю. Як гідрогелевими основи сироваток Callys використовується гіалуронова кислота високого ступеня очищення у високій концентрації. Це дає можливість використовувати не тільки протівовспалітельние, зволожуючі і антіатрофіческіе властивості гіалуронової кислоти, але також доповнювати рецептуру рослинними екстрактами з протизапальною дією, багаті пропіленгліколь. Саме цей енхансер сприяє проникненню протизапальних агентів в глибокі шари шкіри. Завдяки цій властивості сироватки Callys оптимально підходять не тільки для людей з чутливою, роздратованою і атопічною шкірою, але також ефективно сприяють відновленню шкіри після хімічних пілінгів, лазерних шліфовок, ін'єкційних процедур і інших інвазивних методик.

Інші активні речовини в складі Нейрокосметика Callys

До інших корисних компонентів нейросенсорних сироваток Callys також відносяться:
• алантоїн у складі рослинних екстрактів, що поглинає ультрафіолет, а також володіє ранозагоювальну і протизапальну дію;
• проантоціани в складі екстрактів кінського каштана, м'яти перцевої, маїсу, анісу і лаванди, апигенин в складі м'ятного екстракту, ціанідин і вітаміни групи В, РР, і інші, які мають виражену антиоксидантну потенціалом і захисною дією;
• екстракт стовбурових клітин винограду Гамі, що володіють фотозахисні і протекторними властивостями;
• аміноксилот цистеїн в складі сироватки Callys Capilor, яка робить волосся більш гладкими і блискучими, а також цинкову сіль пірролідонкарбоновой кислоти, перешкоджає розвитку андрогенного облисіння у чоловіків і жінок.

Нейрокосметика з «розумною» лінійки Callys сприяє поліпшенню стану чутливої, атопічною, себорейной і пошкодженої шкіри, а також значно скорочує реабілітаційний період після інвазивних косметичних процедур.

Саме тому, сироватки Callys можна рекомендувати практично всім пацієнтам для ефективного домашнього догляду за шкірою. дякує Вам за увагу.