Пептидні препарати для проблемної шкіри обличчя що можуть і як працюють

Проблемна шкіра обличчя - це не тільки про підлітків, а й про цілком дорослих жінок, яким косметолог говорить про пізньому акне або які вперше в житті зіткнулися з висипом вугрів на порозі менопаузи. Це не тільки неприємні запалені прищики, які супроводжують ПМС, а й важкі прояви акне разом з рештою після нього неестетичними рубцями. Проблемна шкіра вимагає серйозного комплексного лікування, важливою частиною якого стає грамотний косметологічний догляд, в тому числі із застосуванням засобів, у складі яких є пептиди. Детальніше про їхні можливості читайте на .

Роль пептидів в корекції проблемної шкіри обличчя

Пептиди є білкові молекули, що складаються з невеликої кількості амінокислот і володіють різною біологічною активністю.

На сьогоднішній день синтезовані сотні різних пептидів, які по-різному впливають на організм:
• стимулюючі - посилюють здатність клітин шкіри синтезувати потрібні їй речовини (наприклад, колаген та еластин);
• сигнальні - їх ще називають матрікінамі, вони передають клітинам інформацію про те, що в шкірі стало бракувати структурних елементів, і треба посилити активність по заповненню дефіциту;
• ремоделирующих - контролюють і регулюють правильність складання і розташування в дермі колагенових волокон;
• імунні - підвищують опірність шкіри запалень і зовнішнім руйнівним діям.

Косметичні засоби з різними пептидними комплексами допомагають регулювати саловиділення, що важливо при проблемній шкірі. Вони прискорюють загоєння запалень і перешкоджають порушень пігментації, підтримують зволоженість шкіри, яка страждає від акне, і запобігають формуванню рубців.

Компанія Mesopharm пропонує для догляду за проблемною шкірою препарати DN Restart Promo formula Immuno і ADN Restart Promo formula Peptide, які можна застосовувати в комплексі і окремо, в залежності від розв'язуваних проблем.

Особливості деяких пептидних коштів в догляді за проблемною шкірою обличчя

Ін'єкційні пептидні препарати ADN Restart Immuno і ADN Restart Peptide містять гіалуронову кислоту, комплекс нуклеїнових кислот з імуномодулюючою дією, а також комплекс вітамінів групи В, які відповідають за обмінні процеси в шкірі - зокрема, регулюють процеси салоотделения. Обидва препарати забезпечені буферної системою, кислотно-лужний показник якої близький до рН людської шкіри, що дозволяє запобігти небажаним набряклості при ін'єктованість.
Особливості складу пептидних препаратів Mesopharm для корекції проблемної шкіри

складові

ADN Restart Promo formula Immuno

ADN Restart Promo formula Peptide

Гіалуронова кислота 1 800 кДа 0,1%

Вітаміни групи В

Пантотенова кислота (В5), піридоксин (В6), біотин (В7)

Тіамін (В1), рибофлавін (В2), ніацин (В3), пантотенова кислота (В5), піридоксин (В6), біотин (В7)

Протизапальний комплекс ДНК-РНК

пептиди

трипептид міді

Тетрапептид-44, нікотінол дипептид, глутатіон, карнозин

Буферна система рН 7,0

регуляторні молекули

Коферменти НАДФ і ФАД

Матрікіни

додаткові компоненти

Екстракт кореня солодки

тіоктова кислота


Особливість ADN Restart Promo formula Immuno в його сильному противовоспалительном иммуномодулирующем дії. У його складі сильні антиоксиданти - коферменти НАДФ і ФАД. Солодковий екстракт - одне з найбільш активних природних засобів, яке заспокоює шкіру, запобігає бактеріальні інфекції, прискорює загоєння. Комплекс мікроелементів при підтримці трипептида міді прискорює регенерацію шкіри, підвищує її локальний імунний статус.

У препарату ADN Restart Promo formula Peptide трохи інші властивості. Він теж зволожує, регулює саловиділення і протікання енергетичних процесів в клітинах. Але пептидний комплекс в його складі підтримує ангіогенез, запобігає формуванню пігментних плям і рубців на місці запалених акне елементів, відновлює позаклітинний матрикс і покращує текстуру шкіри. Застосування цього препарату покращує загоєння запальних елементів, знижує набряклість і гіперемію, активізує регенеративні процеси в шкірі.

Результати застосування пептидних препаратів в терапії проблемної шкіри

Для введення ADN Restart Immuno рекомендується техніка поверхневого наппаж, рекомендований курс - 4-5 процедур щодня або через день. Препарат ADN Restart Peptide вводять поверхневим або серединним наппаж. Рекомендований курс - 6-8 процедур раз в 2 тижні.

Ефективність застосування пептидних препаратів від Mesopharm в комплексній терапії проблемної шкіри підтверджена клінічними дослідженнями.