Особливості корекції нижньої третини обличчя за допомогою Нитяні методик

Фахівці естетичної медицини сьогодні не можуть уявити своє практику без Нитяні методик. Нитки активно використовуються в роботі як косметологів, так і пластичних хірургів, оскільки дозволяють домогтися вираженого ефекту ліфтингу шкіри, і при цьому є безпечним і малоінвазивним методом. За допомогою ниток сьогодні можна вирішити проблеми багатьох ділянок обличчя і тіла, в тому числі і проблеми нижньої третини особи. За допомогою яких Нитяні методик можна виконувати корекцію нижньої третини - читайте на в інтерв'ю пластичного хірурга, члена товариства пластичних хірургів Німеччини, генерального директора клініки естетичної медицини Total Charm (Москва) Еріка Азізяна.

Які методи корекції нижньої третини обличчя за допомогою ниток застосовуються сьогодні?

Ми можемо розділяти корекцію нижньої третини обличчя за допомогою ниток на кілька методів. Це метод, який дозволяє провести розсмоктуються нитки і перемістити м'які тканини, метод з фіксацією ниток на окістя, який дає нам можливість раз в 3-4 року додатково підтягувати нижню третину особи, а точніше підщелепну зону, тобто безпосередньо друге підборіддя. Крім того, є також комбіновані методи, наприклад ліпосакція плюс прошивання м'яких тканин. Такий метод застосовується, оскільки однією тільки ліпосакції, найчастіше, недостатньо, тому що в подальшому, якщо ми не зміцнимо шкіру і ніяк її НЕ зафіксуємо, почнеться провисання.

Розкажіть докладніше про корекцію нижньої третини особи нитками з фіксацією на окістя?

Є хірургічні та косметологічні методики корекції нижньої третини особи нитками з фіксацією на окістя. Ми можемо застосовувати нитки Aptos Needle 2G, які можуть бути розсмоктується і не розсмоктуються. Нитки Aptos в Україні представляє компанія Top cosmetics. Ми можемо виконувати реверсне проведення ниток, тобто спочатку ведемо нитку в одну сторону, і потім повертаємося, виводячи її в точку вкола. Таким чином ми можемо зробити невелику петлю, і зав'язати вузол, який буде утримувати нитку в зафіксованому стані. Є також нитки без насічок Aptos Needle 2/0, які за допомогою невеликих надрізів на окістя фіксуються П-образним способом, тобто спочатку накладається П-подібний шов, а потім до нього фіксується сама нитка. Такий тип нитки дозволяє нам через невеликі розрізи один раз в 2-4 року переміщати вузол, зафіксований на окістя і згодом опустився.

Перевага цього методу полягає в тому, що після переміщення вузла пацієнт не проходить реабілітацію, так як ми не проводимо заново процедуру.

Відповідно, у нас немає ні гематом, ні набряків, ні необхідності в реабілітації, і сама процедура займає 10 хвилин часу пацієнта. Це також дуже вигідно економічно, тому що повторна процедура не проводиться, і ні на матеріал, ні на роботу доктора не йде великих витрат.

Чим відрізняються хірургічний і косметологічний методи корекції нижньої третини особи нитками з фіксацією на окістя?

Різниця полягає в тому, що при хірургічному методі застосовуються не розсмоктуються нитки, постановка яких вимагає невеликих розрізів, а цього не можуть зробити косметологи. Плюс косметологічного методу в тому, що ніяких розрізів не потрібно. Підтяжка проводиться за допомогою розсмоктуються ниток, які також мають ефект биостимуляции за рахунок виділення полімолочной кислоти. У нерассасивающіхся ниток з поліпропілену такого ефекту немає, а полімолочна кислота і капролактону, які в основі розсмоктуються ниток, можуть покращувати стан шкіри. Недолік косметологічних методів в тому, що в подальшому ми не можемо додатково підтягти встановлені нитки, однак їхня перевага в тому, що йде робота ще і з шкірою. Вибір методу залежить від того, які саме нитки хоче пацієнт, і з якими методиками вміє працювати доктор.

У чому полягають головні складності корекції нижньої третини особи Нитяні методиками?

Якщо працювати в правильних шарах, а в основному ми працюємо в підшкірній жировій клітковині, складнощів і небезпечних точок практично немає. Дуже важливо правильно підібрати пацієнта, і щоб зона, в яку ми проводимо нитку, була не дуже птозірована, тобто щоб не було надто великої надлишку шкіри, який не дозволяє нам отримати хороші результати. Що стосовно підщелепної зони, якщо ми говоримо про поліпшення і створення під 90 ° нижньої третини обличчя і особливо підщелепної зони, тут дуже важливо враховувати обсяг підшкірної жирової клітковини.

Якщо в підщелепної зоні у пацієнта є щільний жир - він не дозволить нам перемістити м'які тканини, і тому перед постановкою ниток ми повинні цей жир прибрати.

У косметологів для цих цілей є ліполітікі, а у хірургів є можливість зробити ліпосакцію. Але, в будь-якому випадку, щоб отримати хороший овал обличчя потрібно комбінувати методи, прибирати надлишок жирової тканини, і тільки потім встановлювати нитки. Але якщо у пацієнта спостерігається дуже великий надлишок шкіри - тут все залежить від рішення самого пацієнта. Якщо він згоден на легку корекцію - ми доб'ємося цього ефекту, але якщо пацієнт хоче отримати максимальне переміщення тканин, а шкіри у нього занадто багато - краще її посікти, і потім вже за допомогою ниток підтримувати той результат, якого ми добилися.

З якими ще процедурами можна комбінувати Стек гілок ліфтинг нижньої третини особи?

У нижній третині особи в основному застосовується комбінація Нитяні методик з ботулотоксином, який дозволяє трошки розслабити тяжі платізма і провести Стек гілок ліфтинг. Таку процедуру ми проводимо в нашій клініці, і отримуємо більш тривалий і виражений результат, ніж якщо б ми просто провели процедуру Нитяні ліфтингу. Крім того, Стек гілок методики комбінуються з мезотерапией. Гіалуронова кислота в поєднанні з нитками Aptos, представленими в Україні компанією Top cosmetics, дозволяє нам не тільки переміщаємо м'які тканини, але також отримувати позитивний результат биоревитализации шкіри.