Чому проявляється гіперпігментація на вік шкірі, і як з нею боротися

Незважаючи на величезну кількість сонцезахисних засобів, що випускаються різними виробниками, ніхто не дає гарантії того, що гіперпігментація не виникне. Існує величезна кількість факторів, які підвищують сприйнятливість шкіри до сонця. Це і ліки з фотосенсибилизирующим дією, і парфюмерні аромати, і ефірні масла, і навіть деякі продукти на кшталт імбиру, петрушки або грейпфрута.

Ризик пігментації дійсно знижується, якщо користуватися косметикою з належним рівнем захисту й. Однак нерідко на прийом до косметолога приходять немолоді пацієнтки зі скаргами на проявилися несподівано пігментні плями, хоча все правила перебування на сонці вони дотримуються.

Про особливості виникнення пігментації на віковий шкірі і боротьбі з нею читайте на .

Чому вікова шкіра покривається плямами гіперпігментації

З віком кількість меланоцитів в шкірі поступово зменшується. Частина їх перестає функціонувати як захист проти агресивного дії ультрафіолету. До 60 років у людини залишаються активними приблизно третину пигментообразующих клітин.

Меланоцити здатні мігрувати в зони, які найбільше піддаються інсоляції.

У віковій шкірі вони переміщаються в ті зони, які по молодості особливо страждали від сонця - лоб і щоки, зона декольте, кисті рук. Адже організм пам'ятає, що вони як і раніше потребують захисту, а пигментообразующих клітин виробляється мало. Цим фактом пояснюється «стареча гречка» на руках, пігментації на грудях і на обличчі, які проявляються з віком.

Для корекції пігментних плям на віковий шкірі добре підходять пептидні препарати від компанії Mesopharm. Їх біоактивні компоненти здатні проникати глибоко в шкіру, впливаючи на меланогенез.

Як впоратися з гіперпігментацією, властивою вікової шкірі

Для вирішення проблем гіперпігментації вікової шкіри може бути рекомендований препарат NucleoSpire Renitalizing Complex A Promo formula P-Shine.
Протівопігментная активність компонентів препарату

речовина

характеристика

глутатіон

Пептид, завдяки якому меланогенез йде по шляху вироблення світлого феомеланина

Відбілюючий олигопептид-68

Антагоніст тирозинази. Блокує меланогенез і руйнує синтезовані надлишки меланіну

Вітамін С

Перекладає синтезований в шкірі еумеланін в стан, що передує окислення, через що пігментну пляму освітлюється


Важливий компонент препарату - алантоїн. Цей побічний продукт сечової кислоти має сильний пом'якшувальною і зволожуючу дію. При сонячних опіках від запобігає запалення шкіри і заспокоює її, запобігаючи прояв сонячної пігментації. До того ж, ця речовина - один з кращих ексфоліантів. Воно пом'якшує роговий шар і відлущує з нього омертвілі клітини. В результаті шкіра світлішає, виглядає гладкою і матовою.

Бар'єрні властивості шкіри покращують амінокислоти в складі препарату - компоненти натурального зволожуючого фактора шкіри. За зволоженість відповідає і високомолекулярна гіалуронова кислота (1800 кДа). Її молекули мають протизапальну дію, сприяють відновленню цілісності рогового шару, підвищують зволоженість шкіри, що постраждала від ультравіолетових променів.

Правила застосування: препарат вводиться в техніці поверхневого наппаж; курс процедур - 5-8 сеансів 1 раз в тиждень.

Домашній догляд для вікової шкіри після процедур корекції пигментаций

Для закріплення результатів ін'єкційної корекції гіперпігментацій може бути рекомендовано застосування домашнього догляду зволожуючою регенерує маски Revital Active.

В її основі теж лежить пептидний комплекс, тому вона прекрасно поєднується з процедурами проти пігментації, які проводяться з пептидним препаратом NucleoSpire Renitalizing Complex A Promo formula P-Shine. До складу комплексу включені пептиди, що володіють наступними діями:
• пом'якшують руйнівний вплив вільних радикалів і перешкоджають їх активності;
• мають протизапальний ефект;
• прискорюють відновлення шкіри після її пошкодження ультрафіолетовими променями.

Компоненти маски мають стимулюючу дію, активізуючи вироблення компонентів позаклітинного матриксу.

Застосування NucleoSpire Renitalizing Complex A Promo formula P-Shine в поєднанні з маскою Revital Active від компанії Mesopharm не тільки покращує ефект терапії пігментних плям, а й має виражену лифтинговое дію, підвищуючи гладкість і пружність шкіри.