Шкідлива косметика топ 15 токсичних речовин під кришечкою крему

Будь-який лікарський або косметичний препарат являє собою ланцюжок різних хімічних сполук. Іноді, деякі її ланки бувають токсичними. Це може викликати негативний ефект у деяких людей. Якщо після застосування косметичного препарату виникла алергічна реакція, варто звернути увагу на склад. Алергічна реакція може виявлятися не тільки в висипанні на шкірі, але також в лущенні і почервонінні епідермісу. Які ж компоненти можуть викликати такий ефект?

Шкідливі косметичні компоненти:

  • Бутан і пропан

Ці інгредієнти містяться в спреях і дезодоранту, здатні викликати алергічну реакцію дихальних шляхів.

Тест: Чи багато ви знаєте про правильний догляд за шкірою

  • фторид

Протягом тривалого часу цей компонент вважався корисним і здатним зміцнювати емаль зубів. З цієї причини він додавався в зубні пасти для дітей і дорослих. Але, не так давно американськими вченими було встановлено, що додавання фториду в косметичні та гігієнічні препарати може негативно позначитися на здоров'ї. Причина в тому, що фтор є природним компонентом і повинен містити в організмі в невеликих дозах. При бажанні поповнити його запас, краще додавати фтор в раціон харчування.

  • пропіленгліколь

Цей елемент є похідною нафтопродукту. Він міститься в зволожуючих мазі. Цей компонент також часто зустрічається в дитячих маслах, шампунях і в лосьйонах для гоління.

  • тальк

Цей компонент вважається дуже токсичним. Найчастіше він використовується в пудрі. Проте, є безліч брендів, які не включають його до складу своєї пудрию.Чтоби уникнути можливої ​​негативної реакції шкіри на косметику, підбирайте пудру з позначкою «Talcfree».

  • Формалін (формальдегід)

Токсичний елемент, канцероген, який зустрічається в лаках для нігтів, відбілюючих засобах і в шампунях.

  • метилпарабен

Парабени міститься у всіх кремах, в різних хімічних сполуках. Він не є небезпечним для здоров'я. Але останні дослідження довели, що метилпарабен здатний взаємодіяти з ультрафіолетовими сонячними променями. Це може привести до швидкого обгорання шкіри і до фотодерматиту.

  • Лаурил (лаурет) сульфат натрію

Цей компонент входить до складу різних косметіческіхпрепаратов. Він може викликати подразнення очей і шкіри, якщо час його впливу перевищує одну годину. Тому, шампуні, що включають в себе цей інгредієнт, не можуть завдати шкоди, в той час, як мазі і лосьйони здатні залишити побічний ефект.

Знаетет ви оптимізації вибору антигістамінних препаратів

· гідрохінон

Входить до складу сонцезахисних кремів, відбілювачів, консилеров, засобів для вмивання і освітлювачів для волосся. Його вплив полягає в тому, що організм виробляє менше меланіну. В результаті тіло стає більш схильним до дії ультрафіолетових променів. Втім, таке припущення не є правилом.

· ацетат алюмінію

Ацетат алюмінію це поєднання ацетату алюмінію і кислоти оцтової. У багатьох істчніках відома як рідина Бурова. Володіє яскравими в'яжучими, антисептичними і місцевими протизапальними властивостями. Використовується при лікуванні гнійних виразок і запальних процесах. Застосовується в кремах в якості в'яжучого компонента. При тривалому використанні може викликати лущення шкіри. важливо пам'ятати, чьо одне з найбільш част зустрічаються ускладнень - алергічні реакції.

· бітіонол

Входить до складу кремів як бактерицидний засіб. Цей компонент варто уникати людям з чутливою шкірою. Надалі його впливу підвищується чутливість шкіри до ультрафіолетових променів. Бітіонол може стати побудником фотодерматиту.

· Феноксіетанол (PhenoxetolandPhenonip, Dowanol EPH, PhenylCellosolve, Phenoxethol, Arosol)

У більшості людей викликає серйозні алергічні реакції.

Одним із частих ускладнень, з яким стикаються косметологи, алергія на косметику. Як з цим боротися?

· Дігідроксіацетон (Гліцерон, 1,3-дігідроксіпропанон-2)

Косметику, яка містить цей компонент, не рекомендується застосовувати астматикам, вагітним жінкам і годуючим мамам. Даний компонент викликає алергічні реакції.

· Флюорокарбон (Fluorocarbons)

Зустрічається в лаках для волосся. Може бути шкідливим для здоров'я, оскільки є токсичним за своєю суттю.

· триклозан

Хімічний бактерицидний компонент, додається в миючі, чистячі і косметичні засоби. Найчастіше зустрічається в милі. Проте, його ефективність не дуже висока. Вченими доведено, що при частому застосуванні бактерії виробляють імунітет на цей компонент.

Як опрелеліть аллерігю на косметику?

· Гліцерин (вазелін)

Цей елемент є складовою багатьох кремів для дорослих і дітей. Він являє собою з'єднання води з жиром. По суті, цей компонент поживний для шкіри. Але деякі косметологи стверджують, що вазелін може підсушувати сухий тип шкіри, витягаючи рідина з глибоких шарів епідермісу. Тим не менш, багато людей з чутливою шкірою застосовують вазелінові креми в морозну погоду, як захист від пересихання і пошкоджень шкіри.

Будьте уважні до препаратів, які купуєте для себе або своїх дітей! Більше про це читайте на !