Вроджені дефекти особи і їх успішна корекція гіалуронової Філер

Що являє собою вроджена краса? Сприйняття краси і гармонії зовнішності - це властивість генетичної пам'яті людини і певний життєвий досвід. Зазвичай мова йде про генетично успадкованих ознаках зовнішності, які сприймаються нами як гармонійні. Одним ця гармонія дається від природи, інші готові коригувати особа на догоду модним віянням і громадській думці - створюючи модні губи, вилиці, підборіддя, часом змінюючи обличчя до невпізнання.

Завдяки розвиваються б'юті-технологій в світі стає все більше красивих людей, які намагаються за допомогою естетичної косметології домогтися абсолютної досконалості і гармонії своєї зовнішності.

Однак іноді лікар стикається з ситуацією вродженої патології, коли особа вимагає корекції не тільки з естетичних, але і за медичними показаннями. пропонує читачам опис авторської методики корекції вроджених дефектів особи, яка була розроблена лікарем-дерматологом, сертифікованим тренером по ін'єкційним методикам міжнародного холінга «FloSal» Андрієм Вагановим-Дашкова індивідуально для пацієнтки і виявилася дуже успішною.

клінічний випадок

Пацієнтка Н., 27 років. Звернення до лікаря в 2014 році було пов'язано з наявністю вродженої яскраво вираженою асиметрії особи, що значно знижувало якість життя пацієнтки.

При огляді виявлено: вроджений дефект нижньої щелепи - третій клас прикусу з радіальним зсувом, що призвело до зменшення верхньої губи в два рази від фізіологічного розміру і деградації носогубного жирового пакета, результатом стала яскраво виражена асиметрія.

З опитування пацієнтки: при зверненні до стоматолога пацієнтці була рекомендована операція для виправлення патології з наступною тривалою реабілітацією. Жінку дуже лякало майбутнє операційне втручання, тому вона шукала шлях вирішення проблеми дефекту особи із застосуванням естетичних процедур.

Лікування. Для того щоб допомогти пацієнтці, була розроблена авторська інноваційна методика ін'єкційної корекції дефектів обличчя. Ця методика включала поетапне моделювання особи, важливими аспектами в ній були:

  • адаптація тканин до нових обсягами,
  • збереження отриманого результату на тривалий період.

Схема застосування методики моделювання особи

Етап перший (09.11.2014). Заповнення обсягу губ і вирівнювання виличні дуг для відтворення симетрії правого та лівого боків особи. Для цього використано 6 мл монофазного філлера на основі гіалуронової кислоти.

Етап другий (21.12. 2014 року). Заповнення носогубного пакета з лівого боку, і заключний акорд цього етапу - формування губ і скул.

Етап третій (18.07.2015). Після аналізу особи - того, наскільки вдалим і ефективним було ін'єкційне втручання - було прийнято рішення використовувати біфазної філлер пролонгованої дії - 1.2 мл. Мета етапу - створення максимально природного, гармонійного особи і максимальне збереження результату.

Обговорення. Чому не можна було продовжити моделювання особи тільки монофазним препаратом? У монофазих філерів є деякі недоліки: вони можуть дати ефект набрякла особи і не здатні тривалий час перебувати в тканинах. Таким чином, вони не дали б планованого результату по моделюванню особи.

Результати. Домігшись ідеальних результатів, з точки зору і пацієнтки, і лікаря, ми з пацієнткою розлучилися на рік. Через рік і чотири місяці (02.11.2016) пацієнтка прийшла на огляд.

Результати огляду: незначна втрата обсягів філерів - приблизно 15-20% від заповнення обсягу. Особа виглядає більш гармонійним і симетричним в порівнянні з початковим видом, і, що найважливіше, моральний стан пацієнтки покращився в рази. Вона більше не відчуває комплексу через свою зовнішність і відчуває себе більш впевнено, а з точки зору лікаря-косметолога - є перспективи в її подальшої бьютіфікаціі.