Старіння по знаку Зодіаку

Всі знаки Зодіаку володіють власними особливостями характеру, поведінки і ставлення до навколишнього світу, які притаманні виключно йому. Існує безліч різноманітних моментів, які підходять виключно певним знакам.

Так, існують дієти за знаками зодіаку і пошуки другої половинки виходячи з сумісності розташування сузір'їв. Але як виявилося навіть такий процес, як старіння на все знаки впливає по-різному. Тому сьогодні редакція Estet-portal вирішила розповісти Вам про те, як старіють знаки зодіаку.

Як старіють Овни

Представники цього знака не зациклюються на свій вік. Овни живуть сьогоднішнім днем, часто не замислюючись, що їх може очікувати завтра. Бадьорість духу підтримує в них величезну енергію молодості до похилого віку. Швидше за все, 60-річний Овен не буде носити "косуху", але від захоплення мотоциклами не відмовиться. Причому робити це він буде з тим же завзяттям і запалом, що і раніше. Тому старіють Овни непомітно для самих себе і практично непомітно для оточуючих їх людей. Зазвичай таких бабусь і дідусів дуже люблять внуки.

Читайте нас в Instagram!

Як старіють Тельці

Тельці люблять як слід перекусити, часом навіть частіше, ніж це необхідно. Саме тому з віком вони набирають чимало зайвих кілограмів. З роками і так вперті Тельці стають ще твердолобих. Але незважаючи на це, вони живуть довго завдяки своїй хорошій витривалості. Найчастіше вони не нехтують спілкуванням з родичами і спільними поїздками на відпочинок, але переконати похилого Тельця відправитися на відпочинок самостійно практично неможливо, так як вони не переносять самостійного ознайомлення з новою обстановкою.

Чому шкіра шиї швидко старіє

Як старіють Близнюки

Представники цього знака ще в юності намічають цілі і впевнено йдуть вперед, не маючи наміру сповільнюватися з роками. Не сподівайтеся, що Близнюки будуть рано йти додому. Навіть у похилому віці Ви рідко побачите їх відпочиваючими і вже тим більше - без діла. Їх кар'єрне зростання буде тривати до самої пенсії, а якщо випаде така можливість, ще довго і після її настання. Тому зазвичай Близнюки доставляють чимало клопоту роботодавцю, який намагається випровадити їх на пенсію. Адже постійний рух їм просто необхідно.

Як старіють Раки

Раки бувають двох видів: ті, хто ніколи не подорослішає, і ті, хто в старості піклується про оточуючих не гірше Матері Терези. З віком представники цього знака вимагають до себе більшої поваги. З Раків виходять відмінні "класичні" бабусі і дідусі, якими їх і хоче бачити більшість дітей. Вони завжди приготують щось смачненьке, зводять в зоопарк або заберуться за них в дитячій. Дідусь Рак завжди прагне передати свої навички онукові. Але варто пам'ятати, що все це вони будуть робити тільки, якщо будуть бачити віддачу.

Як уповільнити старіння шкіри обличчя

Як старіють Леви

Поблажливість, якої так схильні до Леви, з роками буде проявлятися все сильніше. До старості вони стають спокійнішими, величними і трохи обросли зайвими кілограмами особистостями. Представники знаку жадають загальної поваги і можливо навіть поклоніння, хочуть служити авторитетом і бути основним зразком для наслідування. Саме Леви в основному заполоняють лавочки біля під'їздів і знають все про всіх. Дідуся Леви в основному довго не виходять на пенсію і стають наставниками для молодого покоління.

Як старіють Діви

З віком більшість Дев починає більш негативно сприймати навколишній світ, особливо якщо вони втрачають контроль над своєю надмірною схильністю до зайвої критичності. Представники знака до старості підтримують себе у відмінній формі і доброму здоров'ї, постійно самовдосконалюються. Як правило, Діви зустрічають старість підтягнутими леді і джентльменами, кілька строгими, але виключно розумними. Старіючі Діви стають ще більш прискіпливими по відношенню до обранців своїх дітей і до самих дітей теж.

Як старіють Ваги

Представників цього знаку все життя турбує власна зовнішність, тому вони готові на будь-які кроки, аби запобігти появі целюліту або зморшок. Так як старіють Ваги - не старіє більше не один знак зодіаку. Вони стають постійними клієнтами пластичних хірургів і косметологів. За рахунок цього їм найчастіше вдається надовго зберегти молодість, і навіть в шістдесят років Терези виглядають чудово. Що правда, турботливі бабусі з них виходять украй рідко, адже найбільше вони стурбовані своїм зовнішнім виглядом.

Як старіють Скорпіони

З віком Скорпіони стають представницькими і величними. Вони вважають себе філософами, які нагромадили з роками досить мудрості, якої завжди готові поділитися своїми знаннями з оточуючими. На жаль, іноді люди похилого Скорпіони стають надто зацикленими на власних переконаннях і цілях. Але при цьому варто відзначити, що з Скорпіонів виходять хороші, хоч і прискіпливі викладачі. Ви з легкістю зможете отримати знання від професора Скорпіона, але здати йому залік буде дуже складно.

Методи омолодження для Дробнозморшкуваті типу

Як старіють Стрільці

Стрільці намагаються всіма силами не думати про старість. Часом це навіть трансформується в нав'язливу ідею, і представники знаку починають дошкуляти оточуючих питаннями про свій вік в надії отримати пару-трійку компліментів. Втім, компліменти ці практично завжди виправдані, адже Стрільці якимось чином примудряються зберігати привабливість і сексапільність до глибокої старості. При чому багатьом з них це вдається практично без докладання особливих зусиль. Адже більшість Стрільців все життя стежить за своїм харчуванням і здоров'ям, що в кінцевому підсумку, допомагає їм на старості років.

Як старіють Козероги

Часом здається, що для Козерогів час тече в зворотному напрямку. Представники знаку вже народжуються "маленькими дідусями", серйозними не по роках, відповідальними і мудрими. А в міру дорослішання в них додається все більше дитячості і дурощі. Зазвичай до старості Козероги поводяться як абсолютні діти. За це їх часто люблять внуки. Адже такі бабусі і дідусі дозволяють те, що батьки забороняють. Подивитися трохи довше мультики або поїсти солодкого перед обідом. При чому вони не просто дозволяють робити це онукам, а й із задоволенням пустують разом з ними.

Як старіють Водолії

Серйозні з дитинства Водолії багато уваги приділяють своєму зовнішньому вигляду, і з роками це їм не набридає. Хоча що стосується вираження власної думки, тут представників знака перестає турбувати те, що про них думають оточуючі, тому до 80 років вони починають вести себе виключно так, як їм заманеться. Тому чим старше стає Водолій, тим менше людей роблять на них вплив. Чужу думку їм цікаво тільки тоді, коли вони самі запитують його. Старіючий Водолій старіє тільки зовні, всередині вони залишаються молодими довгі роки.

Як старіють Риби

Представники цього знака панічно бояться старості: стільки не прожито, не зроблено і виконано! З цієї причини Риби постійно витрачають багато часу на те, щоб підсумувати свої життєві етапи, підрахувати накопичення і порівнювати баланс. Але чим менше вони хвилюватися будуть на цей рахунок, тим щасливіше і довше проживуть, адже ніщо так не пригнічує і не скорочує термін життя, як постійне занепокоєння. Цікаво, що за часту Риби не особливо переживають через свою зовнішність. Хоча постійні переживання сильно відбиваються на ній.

Як ми бачимо все знаки зодіаку старіють по-різному. Звичайно, не можна з упевненістю сказати, що в старості Ви будете саме такими, але спостереження за поведінкою старшого покоління дозволяє задуматися молодим. Тому Estet-portal бажає Вам завжди залишатися молодими і переймати тільки хороші якості.

Як відомо, жаданий "еліксир молодості" існує, і це не що інше, як наша енергія. Зберігайте молодість душі і тіла разом з нами: