XVII Міжнародний конгрес з прикладної естетики та косметології в Україні

14-16 березня в Києві пройшла виставка Estet Beauty Expo, в рамках якої компанія «Естет M.D.» провела XVII Міжнародний конгрес з прикладної естетики та косметології в Україні, який об'єднав ряд навчальних заходів для фахівців естетичної медицини - лікарів-дерматологів, косметологів, трихолог і дерматокосметологов.

Генеральним партнером XVII Міжнародного конгресу з прикладної естетики та косметології в Україні в цьому році виступила компанія S.I.P. PHITOGEN Україна.

Інформаційними партнерами стали: інтернет-портали Cosmex, Beauty HUB, l, Q-wel, Vedmedia, Medlife.Pro, журнал «Косметолог».

14 березня в рамках конгресу пройшов Форум трихолог, програма якого була розроблена спеціально для лікарів, активно займаються діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань волосся і шкіри голови. Наукове керівництво форуму взяли на себе Наталя Юнак, трихолог, керівник Східноєвропейського департаменту організації тріхологіческом кабінетів компанії Gestil International, і Юлія Овчаренко, професор, к.м.н., президент UHRS.

Форум трихолог пройшов за підтримки ТМ Gestil International і Українського товариства дослідження волосся. Офіційними партнерами виступили: компанія PMG, компанія TOP Cosmetics.

Відкрила форум Юлія Овчаренко, яка представила цікаву інформацію про лікування тріхопатій у дітей.

Продовжила програму професор Тетяна Проценко, яка виступила з доповіддю, присвяченою клінічним маркерами патологій шкіри волосистої частини голови і волосся.

Кузьма Хобзей, лікар-трихолог, підняв тему такого патологічного стану, як телоген еффлювіум, і сучасні підходи до його терапії.

Лікар-дерматовенеролог Наталія Чуйко розглядала тему стану волосся і шкіри при ендокринних порушеннях, проаналізувала біохімічні аспекти гормональних розладів у чоловіків і жінок, що ведуть до алопеції.

Євген Єрошкін, к. М. Н., Дерматовенеролог, представив нову методику діагностики та лікування алопеції - застосування васкуліт-стромальних стовбурових клітин (метод Regenera Aktiva).

Юлія Чорна, лікар-дерматовенеролог, косметолог, трихолог, познайомила з можливостями і місцем мезотерапії в протоколах лікування тріхологіческом проблем на прикладі препаратів останнього покоління Mesoline.

Своїм досвідом застосування плазмотерапіі в лікуванні тріхологіческом проблем розповіла лікар-дерматовенеролог, косметолог, трихолог Ірина Літус.

Велика увага в цьому році було приділено міждисциплінарного підходу в корекції тріхологіческом проблем. Зокрема, про те, як пов'язані раціональне харчування і захворювання волосся, розповіла лікар-дієтолог Оксана Скиталінська. А її колега Олександра Кириленко підготувала доповідь щодо порушень мікроелементного обміну і можливості сучасної мультіелементной діагностики по волоссю.

Ну а завершила форум Наталя Юнак з доповіддю про застосування косметичних препаратів при алопеції різного генезу. Розглядалися характеристики основних біологічно активних компонентів в рецептурах лосьйонів, які використовуються для відновлення здоров'я шкіри голови і волосся.

В кінці дня слухачів чекав приємний бонус - розіграш призів від партнерів.

Паралельно з Форумом трихолог проходив семінар «Естетична корекція і anti-age-терапія в одній процедурі», який відбувся завдяки підтримці генерального партнера Конгресу - компанії S.I.P. Phitogen.

У першому блоці виступила Юлія Ляшенко, лікар-дерматолог, косметолог (Росія), що побудувала свою доповідь навколо медико-естетичної корекції особи пацієнта ( «до» і «після»).

Продовжила семінар Людмила Камелина, лікар вищої категорії, дерматолог, косметолог, яка представила вичерпну інформацію про вибір препаратів відповідно до морфологічному типу старіння з урахуванням етнічних і гендерних відмінностей і про біореволюметріі, а також продемонструвала власні техніки роботи з пацієнтом в форматі live-demo.

Завершив семінар Еціо Коста, доктор медицини з Італії, блоком, присвяченим процедурам full face. Доктор сконцентрував свою увагу на анатомічних зонах особливої ​​значущості, а також представив препарат Regenyal Super Idea, що використовується для глибокої підтримки м'яких тканин обличчя.

15 березня відбувся авторський семінар Марії Шіршакова «Стратегія омолодження обличчя за допомогою репозиції зв'язкового апарату: Ligament Liquid Lifting».

Семінар зібрав повний зал лікарів-косметологів, фахівців естетичної медицини, широко практикують ін'єкційні методики. Преміум-партнером авторського семінару Марії Шіршакова в цьому році виступила TM Princess.

У першій частині семінару Марія Шіршакова представила теорію про методику реконструкції зв'язок за допомогою «рідкого ліфтингу» з використанням наповнювачів на основі гіалуронової кислоти і детально розповіла про методику Ligament liquid lifting. А в другій половині дня продемонструвала свою майстерність на live-demo.

Також 15 березня стартував дводенний Клуб дерматокосметологов - захід для практикуючих лікарів-дерматокосметологов, що стежать за всіма інноваціями в галузі естетичної медицини, в тому числі в профілактиці і корекції дерматологічних проблем, що доставляють естетичний дискомфорт пацієнтам і знижують якість їх життя - зібрав цілу плеяду чудових українських дерматологів і косметологів. Офіційними партнерами Клубу дерматокосметологов стали компанія Medicare, ТМ Dermalogica, компанія Ukrainian Aesthetics, компанія TOP Cosmetics.

Олександр Туркевич зробив оглядову доповідь по дерматологічних патологій, з якими йому довелося зіткнутися за роки своєї косметологічної практики.

Валентина Золотарьова, к. М. Н., Лікар-дерматокосметолог, виступила з доповіддю про пілінгу, мезотерапії, професійному домашнього догляду.

Професор Тетяна Проценко поділилася своїми напрацюваннями в темі гендерного підходу до лікування акне.

Євген Єрошкін, к. М. Н., Лікар-дерматовенеролог, підняв тему ускладнень і небажаних явищ в повсякденній практиці, а також розповів про причини виникнення гіперчутливості шкіри, методах корекції і профілактиці розвитку синдрому роздратованої шкіри.

Лікар-дерматовенеролог Ірина Капшученко також виступила з двома доповідями: перший був присвячений методиці неінвазивної карбоксітерапіі (в співавторстві з лікарем-дерматологом Анастасією Добровольської), а другий - про Нитяні лифтинге в anti-age-корекції у пацієнтів різних вікових груп і морфотипов старіння.

Владлена Аверіна, лікар-дерматолог, науковий консультант компанії «Академія Наукової Краси», розповіла про правила застосування космецевтических коштів після малоінвазивних процедур естетичної корекції.

Одна з основоположниць української косметології - Ірина Медведєва - сфокусувалася на неминучих небажаних явищах, які виникають в практиці спеціаліста естетичної медицини, і розповіла про власні алгоритмах роботи з ними.

Наталія Чуйко підготувала доповідь про нову лінійку препаратів, що використовуються в підготовці, реабілітації, пролонгації процедур естетичної медицини, і практично закохала в неї всіх присутніх.

А лікар-дерматовенеролог, косметолог Марія Сергєєва представила методику ремоделювання дерми за допомогою пілінгів на основі трихлороцтової кислоти.

Величезна увага викликала доповідь к. М. Н., Імунолога Людмили Осипової, присвячений гіалуроно- і ботулінотерапіі у пацієнтів з аутоімунними захворюваннями - їй вдалося розвіяти страхи і сумніви присутніх лікарів і довести їм, що з даною групою пацієнтів косметолог теж може успішно і безпечно працювати - за умови дотримання ряду правил, звичайно ж.

Гостя з Росія - лікар-дерматолог, косметолог Ольга Брянцева - розповіла про свій досвід роботи з плацентарних препаратами в косметології.

Над темою новоутворень шкіри в практиці лікаря-косметолога міркувала Світлана Дячук, лікар-дерматолог клініки Богомолець.

Про контроль регенерації і сучасні можливості косметології в цьому напрямку розповіла дерматолог, косметолог, геріатр Алла Синцова.

А завершила даний захід хімік-технолог Юлія Гагаріна, яка з успіхом звела докупи всі наявні на сьогоднішній день дані про мікробіома шкіри.

16 березня відбувся семінар «Негіалуроновие препарати в естетичній медицині», який відкрив к. М. Н., Дерматовенеролог Олександр Туркевич, який підготував оглядовий теоретичний матеріал про препарати колагену, гідроксиапатиту кальцію, полімолочной кислоти та інших негіалуронових ін'єкційних препаратах, представлених на ринку.

Офіційними партнерами семінару «Негіалуроновие препарати в естетичній медицині» стали компанії «Оптимальний Комплект Косметолога!», NanoBioMedical, DMK Ukraine, медичний торговий дім «Доктор Юдіна».

У блоці, присвяченому колагеновим препаратів, виступили професор, лікар-дерматолог Андреа Корбо (Італія) і лікар естетичної медицини Едіта Адамчик-кутюр'є (Польща), що поділилися своїм досвідом роботи препаратами на основі колагену.

У блоці по препаратам на основі полинуклеотидов свої напрацювання представили лікар-дерматолог, косметолог Ольга Корякіна і Олександр Туркевич.

Тематичний блок, присвячений препаратам на основі гідроксіаппатіта кальцію, став моновиступленіем Світлани Ларкін, к.м.н., щелепно-лицьового хірурга, яка не тільки розповіла про свої «Лайфхак», а й продемонструвала свої авторські техніки роботи з ДАК в живій демонстрації.

Завершив семінар блок по препаратам полімолочной кислоти. Про корекції вікових змін шкіри обличчя і тіла за допомогою препаратів на основі полімолочной кислоти і свій досвід роботи з подібними препаратами розповіли Світлана Коркунда, лікар-комбустіолог, Віталій Коваленко, лікар-дерматовенеролог, косметолог, Сергій Дрига, лікар-дерматовенеролог, косметолог.

Також вчилися на live-демонстраціях таких фахівців, як к. М. Н. Марія Шіршакова, к. М. Н., Щелепно-лицьовий хірург, Світлана Ларкина, лікар-дерматолог, косметолог Юлія Ляшенко, дерматолог, косметолог Людмила Камелина і доктор медицини Еціо Коста.

***

Всі три дні XVII Міжнародного конгресу з прикладної естетики та косметології в Україні були дуже насиченими і плідними! Кожен з присутніх почерпнув для себе багато нової, корисної інформації та поповнив свою скарбничку знань. Організатори висловлюють подяку усім слухачів, а також всіх компаній-партнерів за відвідування і підтримку XVII Міжнародного конгресу з прикладної естетики та косметології в Україні!