Захоплюючі книги, від яких неможливо відірватися

Читання - кращий спосіб абстрагуватися від всіляких проблем і розслабитися. Завдяки захоплюючої книзі можливо подорожувати в часі, опинитися на іншому кінці світу, закохуватися і ненавидіти разом з головними героями. Крім того, твори можуть допомогти генерувати нові креативні ідеї, вони надихають і змушують задуматися. Природно, вибір книги - індивідуальний процес і не всі літературні шедеври можуть догодити абсолютно кожному. Якщо Ви зіткнулися з труднощами у виборі захоплюючої книги, здатної дійсно Вас вразити і від якої неможливо буде відірватися, редакція Estet-portal пропонує список 10 творів, сподіваємося, що хоча б одна з них точно не залишить Вас байдужим.

Деніел Кіз "Множинні уми Біллі Миллиган"

Після пробудження головний герой усвідомлює, що знаходиться в тюремній камері. Пізніше Біллі оголошують, що звинувачення, пред'явлені йому - пограбування і згвалтування. Однак ця новина шокує Миллиган, адже він упевнений, що не скоював таких злочинів. Останнє його спогад - це спроба кинутися з даху школи, але Біллі кажуть, що з того моменту пройшло цілих сім років ...

Джон Фаулз "Колекціонер"

У житті самотнього і при цьому недалекого молодої людини раптово відбувається радісна подія - він виграє кругленьку суму в лотерею. Як же він розпорядиться отриманими коштами, при тому що головним його захопленням є колекціонування метеликів, а предметом зітхання - місцева красуня?

Іен Мак'юен "Амстердам"

Між двома друзями, головним редактором популярної щоденної газети і знаменитим композитором, укладається угода про евтаназію. Так, якщо один з чоловіків коли-небудь не зможе себе контролювати, впавши в стан безпам'ятства, інший зобов'язаний допомогти товаришеві, убивши його ...

Габріель Гарсіа Маркес "Згадуючи моїх сумних повій"

На думку читачів, дана книга має здатність викидати з реальності. Ця сумна історія про кохання випадкової і несправжньою, про любов останньої і згубною.

Джейн Остін "Гордість і упередження"

Якщо Ви хочете зануритися в атмосферу класичного роману, де події розгортаються в старій Англії - ця книга чекає саме Вас. Затишні інтер'єри, запаморочливі пейзажі і найніжніші почуття - всі ці компоненти увібрало в себе легендарний твір.

Стівен Кінг "Рита Хейворт, або Втеча з Шоушенка"

Щоб повністю відкинути сумніви з приводу сили людського духу - прочитайте цю захоплюючу книгу. Ця історія про те, як невинна людина був засуджений до довічного ув'язнення в тюремному пеклі, звідки, здавалося б, неможливо втекти.

Дуглас Адамс "Автостопом по Галактиці"

З перших же сторінок ця книга може приголомшити і приголомшити. Але яким ще може бути подорож по Галактиці? Звичайно ж, тут не обійтися без гумору і неймовірних пригод.

Діана Сеттерфілд "Тринадцята казка"

Цей роман є повною гарантією безсонної ночі, адже відірватися від цієї книги дуже важко. Завдяки їй Ви зможете опинитися в старовинному похмурому маєтку, дізнаватися сімейні таємниці персонажів і споглядати привидів.

Віктор Пєлєвін "Омон Ра"

Невеликий роман є моторошної історією про те, як кривавим радянським режимом в космос запускалися кораблі на людській тязі. Це було насправді або ...? Наріне Абгарян "Манюня" Ця захоплююча книга є розповіддю про дитинство, просоченою сонцем і запахами південного базару, про історію життя двох дівчат-подружок Нарі і Манюні і про їхні пригоди.