Закони Грейс навчитися жити без жалю

Як часто ми починаємо читати розумні книги, коли з нами трапляються різного роду неприємності, намагаючись розібратися в причинах події. Однак, як кажуть, «хворобу легше попередити, ніж лікувати». Тому, чим більше у нас інформацією, щоб запобігти неприємні ситуації в нашому житті, тим більше усвідомленості буде в наших діях, повідомляє. Відомий психолог Наталя Грейс склала зведення життєвих законів, застосовуючи які, Ви істотно полегшите собі життя і легше почнете дивитися на деякі речі.

Суть життєвих законів Грейс

Важливі спостереження про життя у цього психолога вклалися в 11 непорушних істин, яким слід наше існування. Якщо усвідомити їх і просто прийняти, як факт, Ви позбудетеся від невиправданих очікувань, почнете простіше дивитися на те, що відбувається з Вами, і зрозумієте, чому люди іноді приймають ті чи інші рішення. Ось деякі з них.

Дрібниці мають велике значення

Часто, оцінюючи глобальні вчинки людей, ми намагаємося робити про них висновки. Однак, щоб дізнатися, який людина насправді, потрібно всього лише звернути увагу на те, як він надходить в дрібницях:

 • жадібна людина - не поділиться з тобою, навіть якщо ти будеш в цьому сильно потребувати.
 • жорстокий - пнеться кішку,
 • безвідповідальний - буде весь час спізнюватися на зустрічі і т.д.

Маленькі факти з життя іноді показують більше, ніж широкі жести.

Втрати в житті - це неминуче

Принадність людини полягає в тому, що він не може бути ідеальним. Його характер, поведінку, вчинки - часто призводять до того, що він приймає неправильне рішення, щось втрачає. Це і називається - досвід! Тільки за допомогою втрат і невдач ми з часом визначаємо свій шлях і своїх людей. Тільки змирившись з такою ситуацією і спокійно її сприймаючи, ми можемо рухатися в потрібному нам напрямку.

Втрати неминучі, але разом з ними ми даємо шанс потрапити в наше життя чогось хорошого.

Краще недодати, ніж дати більше

Навіть в приготуванні їжі ми дотримуємося правила: краще недосолити, ніж пересолити. Так трапляється і в житті! Наприклад, говорячи тост, краще закінчити раніше, ніж дочекатися того, коли гості почнуть позіхати. Перебуваючи на побаченні, краще піти до того моменту, як твій партнер вже вирішить, що втомився від Вашої компанії. Зберігайте інтригу, вона розбурхує уяву.

Командна гра краще, ніж одиночна

Пам'ятаєте стару притчу про прути? Один прутик поламати дуже просто, а ось кілька прутів, зібраних воєдино, не вийде. Це правило застосовується у всьому:

 • в сім'ї.,
 • на роботі,
 • в громадській діяльності,
 • в навчанні і тд.

Виховуйте в собі командний дух, намагайтеся залучати на допомогу людей, якщо Ви її потребуєте. Адже 1 голова - добре, а 2, а то і 3, значно краще. Спільно будь-яке завдання вирішується значно швидше.

Встановлюйте для себе терміни

Якщо ви вирішили домогтися якоїсь важливої ​​для себе цілі - обов'язково встановлюйте терміни виконання завдань. Велика різниця існує між словами «побачимося» і «побачимося завтра о 13.00» .Чем чіткіше Ви визначаєте, коли саме має відбутися подія, тим вище ймовірність, що це відбудеться.

Встановлюючи конкретні тимчасові рамки, Ви йдете значно швидше до виконання своєї мрії. Це один з важливих законів Грейс.

Читайте також: Як розвинути внутрішній стрижень людини?

Мозку теж потрібен перепочинок

Якщо так сталося, що в якийсь момент часу Ви розумієте, що вже просто перестаєте сприймати інформацію - терміново йдіть відпочивати. Наш мозок - теж своєрідна м'яз, яка весь час тренується. З моменту, коли Ви відкрили очі вранці, і до моменту, коли лягаєте спати, він теж не може бути в постійній напрузі.

Давайте йому перепочинок, просто обнулити всі справи, які Ви не встигли зробити сьогодні. Все одно продуктивність виконаної роботи буде невисокою. Витратьте цей час на відпочинок і повне розслаблення.

Ніщо і ніколи не буде ідеальним

Якщо ви чекаєте відповідних обставин, щоб:

 • почати свій бізнес,
 • кинути палити,
 • вивчити мову,
 • передзвонити близьким і т.д.,

робіть це прямо зараз. Ідеальні обставини, щоб почати ту чи іншу справу, ніколи не настануть. Очікувати слушної нагоди - це відкладати своє життя на потім або уникати брати на себе відповідальність, знаходячи для себе постійні відмовки.

Не буває все і відразу

Як би Ви не хотіли, але людина не може бути хороший у всьому. Завжди знайдуться недоліки, які будуть трохи затьмарювати картину. Якщо хтось добре заробляє, красень, спортсмен, любить маму і т.д., то він цілком може володіти поганим характером. Тому ніколи не шукайте найкращого у всьому людини, шукайте свого. Ідеалу не існує навіть в казках.

Наше оточення визначає нас самих

Людині за своєю природою набагато легше підлаштуватися під оточення, ніж створити потрібний йому коло спілкування навколо себе. Озирніться на людей, з якими ви кожен день контактуєте, кожен з них має на Вас свій безпосередній вплив. Навіть те, скільки ми заробляємо, становить приблизно середнє арифметичне від людей з Вашого оточення (порахуйте для експерименту).

Тому, щоб не витрачати час даремно на людей, які не привносять нічого корисного в Ваше життя, дотримуйтесь гігієну свого оточення. Спілкуйтеся лише з тими людьми, яких Ви дійсно раді бачити.

Якщо Ви талановиті - стережіться

Природа щедро розподіляє таланти між людьми. Якщо вона наділила Вас яскраво вираженим талантом, то не чекайте, що все люди будуть зі схваленням ставитися до цього дару.

До талановитим людям відносяться або із захопленням, або з яскраво вираженою ненавистю, але байдужими талант не залишає нікого, тому що дар не можна ігнорувати - занадто яскраво він виділяється на тлі загальної людської сірості.

Чи не твої люди все одно залишать тебе

Як би ви не намагалися зберегти відносини з тією або іншою людиною, якщо ця людина «не Ваш», він все одно Вас покине. Просто розуміючи цю істину, Ви не будете сприймати такий догляд як втрату. В даному випадку краще подякувати йому за досвід спілкування і відпустити з миром, ніколи не шкодуючи про те, що трапилося.

А як Ви ставитеся до законів Грейс, чи згодні ви з ними? Поділіться своїми думками на .