Захистити шкіру від старіння допоможуть препарати Philosophy для биоревитализации

Процедура біоревіталізації в даний час користується особливою популярністю серед клієнтів косметологів. Особливо актуальним це питання стає напередодні сезону відпусток, так як біоревіталізація дозволяє ефективно підготувати шкіру до впливу ультрафіолетових променів. Компанія Professional Medical Group (PMG), яка є ексклюзивним представником торгової марки Philosophy в Україні, представила нову серію препаратів для биоревитализации.

Спеціально для читачів сертифікований тренер компанії PMG по інвазивних методик в естетичній медицині, естетичний хірург і фахівець з регенеративної медицини Андрій Вікторович Данилюк розповів про ефективність застосування препаратів Philosophy для биоревитализации.

Андрій Вікторович, скажіть, наскільки, на Вашу думку, процедура біоревіталізації затребувана в косметології на сьогоднішній день?

Я вважаю, що вона дуже затребувана, але недостатньо популяризована, тому що самі косметологи до кінця не розуміють суті процедури біоревіталізації. Як на мене, самі косметологи, особливо в південних регіонах, просто повинні використовувати цю процедуру, тому що вона забезпечує, перш за все, захист нашої шкіри від процесів старіння.

Застосування препаратів Philosophy для биоревитализации

дає можливість відновити захисний шар шкіри.

Адже гіалуронової шар в дермі - це, в першу чергу, захисний шар, а потім вже зовнішній вигляд і все інше.

Які компоненти входять до складу препаратів Philosophy для биоревитализации?

Біоревіталізація сама по собі є введенням тільки гіалуронової кислоти. Якщо в препарати додаються каике додаткові компоненти, то це вже додаткова мезотерапія, заповнення структурними елементами. Наприклад, багатокомпонентний біоліфтінговий комплекс Regulator Forte торгової марки Philosophy, який використовується для ревіталізації, регенерації та біоомоложенія дерми, містить, крім гіалуронової кислоти, амінокислоти, з яких будуються всі білки шкіри, а також пептиди. Якщо ж мова йде тільки про биоревитализации - застосовується виключно гіалуронова кислота.

Розкажіть про особливості застосування пептидів в складі препарату Regulator Forte? Як вони впливають на шкіру пацієнта?

Сучасна косметологія і медицина навчилася виділяти пептиди, які використовуються в косметичних засобах. Пептиди - це сигнальні молекули, які запускають певні запрограмовані процеси. При введенні пептидів в шкіру клітина виконує конкретну запрограмовану завдання. Якщо ми вводимо ту ж гіалуронову кислоту - ми створюємо умови для роботи фибробласта і він робить все, а пептид - це конкретна молекула, яка запускає, наприклад, вироблення колагену, або еластину. Звичайно, синтез одного цього пептиду - дороге задоволення, але воно на сьогоднішній день є провідним, тому що це - цілеспрямоване виконання завдання.

Як препарати Philosophy для биоревитализации впливає на зморшки, сприяючи їх розгладженню?

Потрібно спочатку розуміти, що таке зморшка. Зморшка - це зношена, стоншена шкіра, в якій, крім того, що дуже мало гіалуронової кислоти, як такої, тому що в цьому місці була навантаження на шкіру, присутній ще і старий, порваний колаген.

Препарати Philosophy від для биоревитализации відновлюють товщину дерми, ущільнюючи це місце в районі зморшки, а також стимулюють фібробласти на вироблення колагену, викликаючи перебудову старого колагену на новий.

Який категорії пацієнтів ви б рекомендували препарати Philosophy для биоревитализации?

Однозначно, це вікові пацієнти, а також любителі сонця. Якщо пацієнт проживає в регіоні з вираженою інсоляцією, люблять солярій або планує поїздку на море - процедура біоревіталізації йому просто необхідна.