Жирне домагання 5 причин нездорової тяги до їжі

 Причини ожиріння здаються очевидними. За пристрасть до їжі доводиться платити фігурою. Але чи все так просто? Як людська психіка пов'язана з обжерливістю? І чому так складно відмовитися від цієї звички?   

Де розташований мозок ненажери?

 На думку психологів, обжерливість можна порівняти з алкоголізмом і наркоманією. Ця проблема має міцну психологічну основу. Ті, хто надмірно прагнути наїстися, зовсім не страждають від голоду, ними рухають інші міркування. Причин тяги до їжі багато. Їх можна розбити на п'ять основних груп.

Причина №1. Важливість в суспільстві. Підсвідоме бажання збільшити свою вагу в суспільстві, стати більш помітним і важким конкурентом, часом знаходить своє буквальне втілення.

Причина №2. Жирна захист. Товста жирна прошарок може виявитися підсвідомої захистом. Цей жирний щит зовсім не покликаний для того, щоб захиститися від кривдників. Його мета - не вести активний спосіб життя, не будувати кар'єру або зовсім не йти на роботу.

Причина №3. Незадоволеність і жирна порожнеча. Коли людина не може отримати бажане, він стає уразливий. Виникає образа на себе, на ситуацію і на всіх навколо. Щоб якось порадувати себе, людина починає черпати позитивні емоції з їжі. Такий же ефект викликає незадоволеність своїми результатами, якістю життя, недоліком сексу і т. П. Компенсація неодержаного також приходить з смачненьке їжі.

Таким же способом люди намагаються заповнити свою душевну порожнечу. Відчуття власної нереалізованості, відсутність дружньої підтримки, брак любові, тепла і ласки сподвигает людей наїдатися. Так ні намагаються заткнути ті дірки, які зяють в душі.

Причина № 4. Їстівний план замість цілеспрямованості. Багато людей, коли не знають, що робити, вважають за краще поїсти. Трапеза дозволяє скоротати час і стежити за швидкістю його перебігу. У таких осіб день планується, орієнтуючись на сніданок, перекус, полуденок, ще два перекуси, обід, перекушування, вечеря, перекуси і перекус, стаканчик з булочкою і здоровий сон. При цьому багато хто з них переконані, що ведуть правильний і розумний спосіб життя, піклуючись про своє жирному здоров'я. Це говорить про те, що у людини немає інших джерел задоволення.

Причина №5. Антисекс заради життя. Багато жінок, які отримали глибокі моральні травми при взаєминах з чоловіками, часто, намагаються позбутися сексуальної привабливості. Кращим ресурсом стає надмірна вага. Серед таких дам, ті, хто стали жертвою сексуального чи домашнього насильства і ті, хто остаточно розчарувався в чоловіках, наступаючи на одні й ті ж гнилі граблі. Таким чином, вони захищають себе товщею жиру від близького спілкування з чоловіками. Подібна тенденція також зустрічається у А-сексуалів, які не хочуть мати ніякої інтимної близькості.

   Як повернутися в стрункий лад?

   Щоб повернути здоров'я і красу тіла, необхідно зрозуміти справжню причину свого обжерливості. Для цього варто виписати на папері все те, що мотивує багато є і зрозуміти, з чим саме можуть бути пов'язані ці мотиви.

Варто переглянути свою життєву позицію і взяти за правило, що успішність і достаток порівнюються з стрункістю. Щоб зробити своє життя кращим, необхідно вміти подобатися людям зовні і внутрішньо. Крім того, доведеться поміняти стиль життя.

Необхідно в значній мірі скоротити і збалансувати свій раціон.

  • Відмовтеся від жирної їжі.
  • Скоротіть споживання солодких і борошняних продуктів.
    Останній прийом їжі повинен бути не пізніше, ніж за три години до сну.
  • Збагатите раціон фруктами і овочами.
  • Виключіть спеції (в тому числі сіль), цукор.
  • Солодкі соки замініть свіжовичавленими.
  • Випивайте в день не менше 1 л води.

 У процесі схуднення знадобиться позбутися від шлаків і токсинів, в чому відмінно допоможуть пророслі зерна пшениці, які варто розбавляти яблучним соком.

   На шляху до стрункого успіху в обов'язковому порядку знадобляться піші прогулянки на свіжому повітрі і заняття спортом.