Життєві установки, які допоможуть стати щасливішим

Всі наші думки, слова і вчинки формують наш світ і досвід. Багато людей ніяк не можуть розпрощатися зі звичкою негативного мислення, і вони навіть не усвідомлюють масштабності шкоди, якої завдають собі. Щодня вимовляючи життєві установки, перераховані в статті, все, що в них написано обов'язково притягнеться в життя. Важливо вірити в те, що ми вимовляємо, і замислюватися над тим, що говоримо.

Життєві установки, які допоможуть стати щасливішим

Моє зцілення вже почалося

Першим етапом мого зцілення є готовність прощати. Я дозволяю любові мого серця виробляти очищення і зцілення всього тіла. Я впевнений (а) в тому, що цього стою.

Я готовий (а) прощати

Завдяки прощення себе та інших людей я можу звільнитися від минулого. Прощення допомагає вирішити практично всі проблеми. Прощення - мій подарунок собі. Прощення робить мене вільним.

Я відпускаю всі очікування

Я ставлюся легко до життя - люблю себе і вірю тільки в краще.

Моє життя - це дзеркало

Всі люди, які мене оточують - моє відображення. Завдяки цьому я можу змінюватися і рости.

Я виключаю все страхи і сумніви

Я хочу звільнитися від страхів і сумнівів, які руйнують мене зсередини. Я приймаю себе і готовий (а) створити світ в моїй душі і серці. Я відчуваю, себе коханим (ою) і захищеним (ой).

Мною керує божественний розум

Кожен день мені допомагають робити вибір. Я досягаю цілей за допомогою божественного розуму. Я абсолютно спокійний (спокійна).

Я люблю своє життя

Я живу повно і вільно, даючи життя саме те, що хочу від неї отримати. Я відчувають щастя від того що я живу.

Я люблю своє тіло

Так як я створюю світ в моїй душі, моє тіло відповідає мені взаємністю, відображаючи мій душевний спокій вигляді міцного здоров'я.

Я гідний (гідна) любові

Мені зовсім не обов'язково намагатися, щоб заслужити любов, адже я гідний любові просто за те, що існую. Відображення моєї власної любові до себе я знаходжу в оточуючих.

Мої думки творчі

Я жену геть будь-яку негативну думку, яка мене відвідує. Ніщо не має наді мною влади - люди, місця речі. Я є єдиним творцем своїх думок і сам створюю свою реальність.

Я приймаю свій вік

Для кожного віку характерні особливі переживання і радості. Мій вік завжди досконалий.

Минуле пішло безповоротно

Це новий день, який я ніколи до цього не проживав (а). Я залишаюся в сьогоденні і насолоджуюся кожним його миттю.

Відкриваю нові двері в життя

Я радий (а) того, що маю і знаю, що в я завжди буду набувати нового досвіду. Я радію всьому новому і з нетерпінням чекаю змін. Я вірю в те, що життя чудова.

Я заслуговую тільки самого кращого і готовий (а) прийняти це краще зараз

Моїми думками і почуттями надається все необхідне, щоб насолоджуватися життям, яка наповнена любов'ю і успіхом. Я заслуговую хорошого життя тому, що з'явився / з'явилася на світло.

Ці життєві установки додадуть впевненості і позбавлять від сумнівів. Повторюйте їх щодня і незабаром всі Ваші бажання стануть реальністю, адже головне - вірити.