Золоті нитки - дорогоцінний спосіб продовження молодості шкіри

Золоті нитки для корекції вікових змін шкіри косметологи рекомендують тим, у кого ще не спостерігається провисання м'яких тканин, але особа вимагає попереджувальних заходів, які допоможуть відстрочити процес старіння. Армування обличчя золотими нитками робить багатобічна позитивний вплив - не тільки підтягує овал, а й стимулює приплив до шкіри поживних речовин, вироблення гіалуронової кислоти, формування нових колагенових волокон, стаючи своєрідним "внутрішнім косметологом".

Армування обличчя золотими нитками - це метод хірургічної корекції шкіри, що полягає в тому, що під шкіру вводять нитки із золота високої проби. Ці нитки із золота обвивають, як основу, розсмоктується полігліколевий нитку і, розміщуючись під шкірою, створюють там зміцнюючу сітку.

Золота нитка - це комбінація з двох складових: найтоншої нитки з платини або золота 999 проби (24 карата) діаметром менше 0,1 мм і спеціальної полігликолевою нитки, яка виконує функцію провідника. Після того як нитка-провідник виконає свою функцію, вона розсмоктується, практично не залишаючи слідів.

Суть технології армування обличчя золотими нитками

Технологія армування обличчя золотими нитками полягає в забезпеченні простого зміцнення тканин за рахунок створеної сітки основи, навколо якої пізніше формуються нові волокна колагену і еластину. Принципова відмінність методики і її перевага перед багатьма іншими омолоджують процедурами полягає в керованому натягу, завдяки якому ви отримаєте виражений і стабільний ефект підтяжки тканин обличчя або тіла.

Армування золотими нитками дозволяє:

  • усунути дрібні зморшки;
  • згладити і зробити менш вираженими глибокі зморшки і складки на обличчі;
  • зробити підтяжку шкіри, підвищити її пружність;
  • поліпшити структуру шкіри обличчя і тіла;
  • згладити (або навіть усунути) розтяжки на животі і грудях, що утворилися після пологів;
  • усунути в'ялість шкіри живота;
  • зменшити прояви целюліту на стегнах і на сідницях.

Оптимальний вік для проведення армування обличчя золотими нитками настає у пацієнток після 30 років. Саме в цей час шкіра поступово починає втрачати свою еластичність, намічається тенденція до її опущення. У той же час регенераційні ресурси шкіри в цьому віці ще досить великі, а значить цілком можна поліпшити фінансове становище золотими нитками, що дозволить досягати найкращих результатів у омолодження обличчя і корекції тіла.

Іншим важливим достоїнством даного методу можна вважати його малу інвазивність. Золоті нитки вводяться при відсутності розрізів, застосовуються спеціальні голки, які фіксують нитки до нерухомих структурам і підтягують шкіру.

Методика проведення армування обличчя золотими нитками

Перед процедурою проводиться детальний опитування пацієнта з метою з'ясувати стан здоров'я, наявність алергії, хронічних захворювань, можливий прийом лікарських препаратів, а також огляд на предмет виявлення загострень шкірних інфекцій.

Пацієнтці детально роз'яснюється суть процедури армування особи, передбачувані результати, терміни загоєння, обов'язкові заходи щодо післяопераційної реабілітації, можливі ускладнення.

На початку процедури наноситься розмітка в області, де будуть вводитися золоті нитки, по нанесеним лініях проводять місцеву анестезію. Метод знеболювання визначається станом пацієнтки на підставі анамнезу та огляду, обсягу передбачуваної операції.

Методика армування особи заснована на імплантації на субдермальних рівні золотих ниток діаметром менше 0,1 мм, які обвивають розсмоктується полігліколевий нитку. Нитки імплантують у напрямку глибоких складок і під ними з метою заповнення ( "виштовхування") складок. Можлива також імплантація золотих ниток у вигляді сітки, коли є необхідність корекції великих ділянок шкіри, де знижена еластичність або багато дрібних зморшок.

Особливу роль в методиці армування особи грає сам матеріал ниток - золото. По-перше, воно Біоінертні і, як правило, не викликає негативних, відторгається і алергічних реакцій організму. По-друге, золоті нитки ведуть до посилення мікроциркуляції в прилеглих тканинах. В результаті введення золотих ниток значно підвищується тонус шкіри, поліпшується її колір, розгладжуються зморшки, нормалізується робота сальних і потових залоз.

Після процедури армування особи пацієнт близько 2,5 годин знаходиться в клініці, після чого проводиться його додатковий огляд. Пацієнта потрібно попередити, що легка набряклість може спостерігатися протягом 1-2 дня. Через 2-6 місяців навколо кожної золотої нитки сформується еластична колагенова тканина, яка і служить надійним каркасом для шкіри. Через 60 днів після імплантації полігліколевий нитка безслідно розсмоктується.

Ефект омолодження після імплантації золотих ниток настає через 2 місяці і досягає максимуму через півроку. Тривалість такого ефекту коливається від 8 до 12 років в залежності від індивідуальних особливостей організму, віку пацієнта, від вихідного стану його шкіри і способу життя.