Золоті правила здоров'я Кацудзо Ніші - порятунок для Вашого організму

Кацудзо Ніші вдалося створити 6 правил здоров'я. На його переконання, лише власні зусилля людини роблять його здоровим. Ще в дитинстві лікарі поставили Ніші страшний діагноз і відповідно до їх припущеннями, що він повинен був прожити більше двадцяти років. У підсумку йому вдалося не тільки спростувати прогноз фахівців і прожити значно довше, але і створити унікальну систему оздоровлення, яка стала популярна у всьому світі. Вправи, розроблені Кацудзо Ніші, допомагають хребту стати більш гнучким, а харчування послужить певною мірою будівельним матеріалом, що сприяє зміцненню і формуванню правильної постави. У статті ми розповімо про шести золотих правилах здоров'я Кацудзо Ніші.

Золоті правила здоров'я Кацудзо Ніші

Японська система оздоровлення допомагає сформувати правильну поставу за допомогою спеціальних дієвих вправ, плавання, правильного раціону. А також відпочинку і сну на правильній, жорсткої ліжка, те ж саме стосується подушки.

Що стосується харчування, то раціон обов'язково повинен містити продукти, багаті магнієм, фосфором і кальцієм. Крім цього, організм щодня повинен отримувати вітаміни, зокрема, A, С і D.

6 золотих правил здоров'я від Кацудзо Ніші

Правило №1. Тверда ліжко

Найменше викривлення хребта провокує порушення діяльності різних органів. Більшість людей вважають за краще спати на м'якому ліжку, але навіть не здогадуються, чим це загрожує для спини. З цієї причини хребта протягом всієї ночі знаходиться в напрузі і в підсумку викривляється.

Кацудзо Ніші стверджував, що саме сон на твердому ліжку допомагає виправляти постійно виникає порушення в хребетному стовпі. Любитель сну в м'якій постелі цим самим дозволяє своїм нервам атрофуватися, що провокує розвиток різних захворювань.

Правило №2. Тверда подушка або валик

Завдяки сну на твердій подушці вдасться досягти природного розташування хребців. Через сну на звичайній м'якій подушці шийні хребці прогинаються, що, природно провокує виникнення болів в спині і шиї, а також не кращим чином позначається на роботі внутрішніх органів.

Це золоте правило здоров'я Кацудзо Ніші впливає, зокрема, на носову перегородку, поганий стан якої провокує розвиток різних недуг, що виливається в захворювання, надмірну дратівливість і запаморочення. Сам Ніші рекомендував використовувати тверду подушку-валик для сну.

Правило №3. Вправа "Золота рибка"

Щоб виконати цю вправу, ляжте на рівну постіль, пальці ніг потягнути в напрямку тулуба, заклавши при цьому руки під шию. Прийнявши такий стан, починайте звиватися (вібрувати) всім тілом, намагаючись зімітувати руху риби у воді. Цю вправу слід виконувати кожен день вранці і ввечері протягом 1-2 хвилин.

Завдяки такому вправі вдається вилікувати сколіоз, виправити викривлення хребта, усунути надмірне напруження хребетних нервів, а також нормалізувати кровообіг.

Правило №4. "Вправа для капілярів"

Потрібно лягти на спину, голову при цьому покласти на тверду подушку, кінцівки витягнути вгору вертикально тулубу і легко ними вібрувати. За допомогою цієї вправи здійснюється стимуляція капілярів в органах, поліпшується кровообіг по всьому організму, оновлюється лімфатична рідина. Повторювати цю вправу слід виконувати вранці і ввечері протягом 1-2 хвилин.

Правило №5. "Змикання долонь і стоп"

Ляжте на спину, підкладіть під голову тверду подушку. Натискайте подушечками пальців однієї руки на подушечки пальців іншої, потім розслабтеся, повторіть кілька разів. Після виконуйте рухи руками вперед-назад, смикнув кінчики пальців. Потім долоні зімкніть над грудьми. Це і є перша частина вправи.

Друга частина вправи - піднявши ноги над тілом, з'єднати коліна. Стопи зімкніть і одночасно піднімайте і опускайте руки і ноги 10-60 разів. Після слід відпочити, медитуючи протягом 1-2 хвилин. Змикання долонь і стоп потрібно проводити вранці і ввечері.

Правило №6. Вправа для хребта і живота

підготовка:

  • сядьте на стілець, 10 раз піднімайте і опускайте плечі;
  • виконуйте нахили голови 10 разів вліво і 10 разів вправо;
  • нахиляйте голову вліво-назад і вправо-назад по 10 разів;
  • руки опустіть до рівня плечей, при цьому зігнувши їх при цьому;
  • зберігаючи руки в такому ж становищі, відкиньте їх якомога більше назад, підборіддя витягніть вгору.

Основна частина:

  • розслабтеся, руки покладіть на коліна;
  • тіло випрямлено, рівновага зберігається в області куприка;
  • починайте розгойдуватися вліво і вправо, підключаючи живіт. Цю вправу слід повторювати кожен день після пробежденія і ввечері протягом 10 хвилин.

Як бачите, виконувати золоті правила здоров'я Кацудзо Ніші нескладно. Вправи займуть трохи часу, але принесуть максимум користі всьому організму.