Зелений фен-шуй

Філософи давнини надавали квітам і іншим рослинам метафізичне значення. Сучасні вчені впевнені, що і рослини здатні відчувати, уловлювати наші емоції і впливати на атмосферу, що панує в будинку. Вибирайте рослини до душі, і тоді "погода" встановиться тепла і комфортна. Тільки доглядайте за рослинами з любов'ю, і вони відплатять вам тим же.

Згідно з фен-шуй рослини - це живі істоти, які символізують собою розвиток і життя. Всі зелені вихованці є джерелами енергії Ци і благотворно впливають на обстановку в будинку. При їх правильному застосуванні, звичайно ж. Ось про це ми і поговоримо.

Знавці в області фен-шуй дають наступні рекомендації:

- Якщо ви мрієте про сім'ю та дітей, приберіть рослини зі спальні. Там їм не місце. Якщо хочете прикрасити кімнату, поставте в неї вазу з фруктами - наприклад, гранатами, що символізують родючість.

- Колючі рослини найкраще розташувати поза домом і якнайдалі від вхідних дверей. У будинку від них не буде користі.

- У приміщеннях без природного освітлення рослини можуть загинути. У вітальні і їдальні рослинам буде найкраще. А ось у ванній, спальні та кухні їм не місце

- Постарайтеся якомога частіше прикрашати вітальню свіжими квітами: вони приносять багатство і успіх. Однак засохлі квіти зберігати не рекомендується. Як тільки рослина початок в'янути, від нього потрібно позбутися: сухі або вмираючі рослини можуть навести біду, так як притягнуть не позитивну енергію, а негативну.

- Деякі рослини можуть забирати енергію і викликати алергію. Перш ніж купувати будь-яке рослина, прислухайтеся до себе - так чи так уже воно вам необхідно. Можливо, що екзотика вам зовсім ні до чого. Варто бути обережними і з рослинами, вирощеними з техніки бонсай: зупинений зростання може утруднити приплив енергії в ваш будинок.

- Давньокитайські мудреці вважали, що, якщо в родині хтось довго хворіє, то пора посадити лимонне дерево або алое. Ці рослини гасить агресивність і злість, а також налаштовує на позитивний лад.

- Людям творчим має сенс "поселити" на вікні китайську троянду. Вона допомагає в любові і пошуках музи.

- Квіти допомагають гармонізувати відносини з близькими. Чи збираєтеся в гості до друзів - захопіть гілочку жасмину: ця рослина покликане зміцнювати родинні та дружні зв'язки. Від заздрості і пристріту вбереже плющ, не даючи проникнути в будинок негативним емоціям.

- У бізнесі допомагають фіалки. Чи готуєте черговий проект - прикрасьте кабінет букетом цих зворушливих квітів. Вони мають у своєму розпорядженні людей до спілкування і допомагають налагоджувати ділові зв'язки.