забрус

Властивості і застосування забруса

Що таке забрус?

Забрус - це продукт бджільництва. Отримують його шляхом зрізання смужкою верхній кришечки запечатаних медових сот. У чому ж відмінність забруса від воску? В першу чергу це, звичайно ж, склад. Коли медові стільники запечатані, то і мед виходить набагато ароматні. Відбувається це в результаті того, що запечатуючи стільники бджоли виділяють особливу речовину, в нього входить секрет воскових і слинних залоз бджіл, прополіс і пилок. У підсумку за своїм складом забрус перевершує віск. Якщо використовувати ці продукти разом, то посилюється лікувальний ефект.


властивості забруса

Як показали дослідження, забрус ефективний при лікуванні бактеріальних і вірусних захворювань носоглотки і верхніх дихальних шляхів, не викликає алергічних реакцій. Якщо просто жувати забрус, то відбувається рясне слиновиділення, що підвищує секреторну і рухову функцію шлунка.

Як стверджує американський доктор Д.Джарвіс, якщо жувати забрус, то виробляється імунітет до захворювань дихального тракту, він здатний зберігатися ще протягом чотирьох років. Якщо дітям давати жувати забрус або медові стільники один раз в день починаючи з осені, в період, коли вони йдуть в школу, і до червня, при цьому з кожним прийомом їжі з'їдати дві чайні ложки меду, то інфекційні захворювання їм будуть не страшні.

застосування забруса

Якщо слідувати рекомендаціям лікарів, то забрус рекомендується жувати по одній столовій ложці 4 рази на день протягом 5-10 хвилин. При цьому не варто побоюватися передозування або випадкового проковтування, при попаданні в шлунок він принесе тільки користь його слизовій оболонці.

При сильному нежиті забрус корисно жувати щогодини тривалістю 15 хвилин. Як правило, нежить проходить вже через 3-4 години. Якщо турбує гайморит, то забрус корисно жувати щогодини тривалістю 15 хвилин протягом 4-6 годин. Для позбавлення від цієї недуги вистачає одного курсу лікування. Щоб уникнути рецидиву рекомендується протягом тижня жувати забрус один раз в день.

Якщо хочете позбутися від таких недуг, як: астма, сінна лихоманка, або алергічний нежить, жуйте воскові кришечки один раз в день.

При загостренні захворювання найкраще це робити частіше приблизно 5 раз за день, перші два дні. Після чого процедуру можна скоротити до 3 разів на день.

За допомогою забруса можна назавжди позбутися від таких захворювань як: стоматит, гінгівіт, пародонтоз, ангіна.

Як правило, запалення пазух носа відбувається досить стрімко, і без лікування тут ніяк не обійтися. Тому рекомендують жувати забрус щогодини по 10-15 хвилин, повторювати 4-6 годин, після розжовування вміст краще виплюнути, як правило, ніс прочищається, зникає біль. Для того, щоб уникнути повторення хвороби, забрус жувати рекомендується ще протягом тижня.


Протипоказання забруса

Протипоказань у забруса практично відсутні, і зустрічаються дуже рідко. Не страшна та передозування, так як свою лікувальну дію він переносить і в шлунок і тільки покращує секреторні і рухові функції шлунка, в тому числі благотворно впливає на його слизову.