Електрична зубна щітка в чому переваги і як вибрати

Електричні зубні щітки вже давно стали популярним атрибутом, що дозволяє підтримувати чистоту ротової порожнини. І справа не тільки в тому, що такий пристрій значно спрощує життя людини, дозволяючи робити менше рухів рукою. Гігієна порожнини рота з використанням електричної щітки - це більш ретельна і ефективна чистка. Але для цього важливо правильно її вибрати. Як це зробити? Про це і розповість у цій статті. Як же вибрати щітку, що б вона приносила користь? Читайте!

Електрична щітка - гігієна порожнини рота на новому рівні

Багато хто може поставити закономірне питання - а чи так потрібна електрична зубна щітка? Адже раніше все користувалися звичайними, і цього цілком вистачало. Але, як Ви розумієте, прогрес не стоїть на місці - електрична щітка була придумана для того, щоб зробити процес чищення зубів більш ефективним. Якими перевагами вона володіє?

Крім того, що вона має зручний таймер, розрахований на 2 хвилини, така щітка здатна:
• краще видаляти наліт з зубів;
• дбайливо очищає емаль і ясна, не викликаючи мікротравм;
• прибирає залишки їжі і наліт там, куди звичайна щітка просто не «дотягнеться»;
• здатна вчасно размягчать скам'янілі відкладення, запобігаючи появі зубного каменю.

Звичайно, є моделі щіток з додатковими функціями, але вони, як правило, не стосуються безпосередньо чищення зубів - швидше, зручності у використанні самого пристрою. Однак, важливо розуміти, що гігієна порожнини рота з використанням електричної щітки вимагає дещо іншого підходячи. Так, на відміну від звичайної щітки, електричної потрібно чистити кожну зону рота по черзі, не робити нею різких рухів, не натискати. Загалом - коректний, що додається до пристрою.

А ще дуже важливо правильно вибрати щітку, щоб вона принесла вам тільки користь. Про це - далі.

Електрична щітка допомагає ефективніше очищати зуби, прибираючи не тільки залишки їжі і наліт з емалі, але і запобігаючи появі зубного каменю. Це дозволяє підтримувати здоров'я зубів і ясен і рідше звертатися до лікаря.

Як правильно вибрати електричну щітку для гігієни порожнини рота

Напевно Ви знаєте про те, що звичайну зубну щітку необхідно вибирати ретельно, звертаючи увагу на жорсткість щетини, а також на те, з якого саме матеріалу вона виготовлена. Це ж стосується і електричних моделей - але тут роль грає не тільки матеріал, але і ряд інших чинників.

Читайте також: 4 фрази, які допоможуть зрозуміти: Ви потрапили до поганого стоматолога

Отже, на що потрібно звернути увагу, купуючи електричну зубну щітку:
1. Якість матеріалу - пластик для насадки не повинен бути надмірно твердим або м'яким, тобто відверто неякісним. Тому така щітка не може коштувати дешево - низька ціна повинна вас насторожити.
2. Наявність індикатора зносу насадки - він дозволить вчасно міняти насадку (з тієї ж причини, через яку ми міняємо звичайну щітку раз в 3 місяці);
3. Динаміка роботи насадки - якісна щітка повинна одночасно обертатися і виконувати коливальні рухи. Це дозволить домогтися ідеальної чистоти зубів.
4. Якісний акумулятор - має легку вагу, але більшу ємність. І це не повинні бути звичайні пальчикові батарейки.

Крім електричних, на ринку є і ультразвукові щітки. Їх головною відмінністю є те, що вони мають більш частою пульсацією при роботі. Така особливість дозволяє впоратися навіть із зубним каменем в початковій стадії. Однак якщо Ви раніше не користувалися електронними пристроями, то краще не починати з ультразвукових - вони вимагають часу для звикання до особливостей своєї роботи.

Гігієна порожнини рота вимагає правильного вибору електричної щітки. Потрібно вибирати модель з індикатором зносу насадки, якісним акумулятором, поєднанням поступальних і обертальних рухів. Якісне пристрій не може коштувати дешево.

Отже, електрична зубна щітка дозволяє не просто чистити зуби, але і запобігати утворенню зубного каменю і карієсу через мікроскопічних залишків їжі. Важливо, звичайно, грамотно і зубну пасту вибирати. Якщо Ви застосовуєте цю інформацію, гігієна порожнини рота виходить на новий рівень, дозволяючи зберігати зуби і ясна здоровими і рідше ходити до стоматологів. Але для цього важливо правильно вибрати пристрій, орієнтуючись на якість його складових.

Читайте також: Основні правила догляду за зубами, які порушує більшість людей