Всього одне просте вправу для здоров'я спини

Всього одна вправа для м'язів спини здатне позбавити Вас від сутулості, придбати ідеальну поставу і забутих болю в спині. Ця техніка широко використовується як в медицині, так і при спортивних тренуваннях. Розгинання спини лежачи особливо актуально для людей, які перебувають більшу частину дня в сидячому положенні, сидячи за комп'ютером. Ця вправа зміцнює м'язи хребта, сідниць і живота і при цьому, виконати його дуже просто.

При виконанні розгинання спини тренується м'яз, що випрямляє хребет, напівостистий м'яз, а також група глибоких м'язів хребта. Допоміжні м'язи - м'язи живота, що приводять м'язи руки, трицепс і велика сідничний м'яз.

Розгинання спини лежачи: техніка виконання

Для виконання цієї вправи для м'язів спини Вам знадобиться килимок - ляжте і упріться в нього головою. Руки потрібно витягнути уздовж тулуба, притиснувши долоні до стегон. Руки повинні бути ідеально прямими, ноги зведені, а шкарпетки трохи відтягнуті.

  1. На видиху піднімайте голову, верхню частину спини і грудь.Прі цьому положення кінцівок зберігається. Слідкуйте за тим, щоб підйом тулуба здійснювався поступово - хребець за хребцем, починаючи з шийного відділу. Важливо щоб активно працювали м'язи, які розгинають хребет в грудному і поперековому відділах. Голова і тіло утворюють одну пряму лінію. Щільно притисніть до боків руки.
  2. На вдиху поволі опускайте тулуб і голову в початкове положеніе.Разгібаніе спини має відбуватися плавно, поступово - починаючи нижніми відділами хребтами - закінчуючи верхніми. При цьому підтримка хребта забезпечується м'язами живота.

Завдяки стабілізації хребетного відділу, увага фокусується на м'язах верхньої частини тулуба, які забезпечують формування правильної постави і допомагають позбавитися від сутулості. М'язи, відповідальні за розгинання ноги в тазостегновому суглобі сприяють стабілізації положення тіла, перешкоджаючи його нахиленню вперед.

Також для виконання вправи для м'язів спини можна використовувати гімнастичний мяч.На нього слід лягти животом, так, що м'яч знаходився в області таза. Під час розгинання спини лежачи гімнастичний м'яч повинен знаходитися в нерухомому стані.

Користь вправи для м'язів спини

У разі, якщо така вправа для спини буде виконуватися не менше трьох разів на тиждень, це посприяє зміцненню м'язів хребта, сідниць і живота. Ці заняття благотворно позначаються на роботі внутрішніх органів, покращують самопочуття і формують правильну поставу