Всесвітній день блондинок - 31 травень

Головні героїні безмежної кількості різноманітних анекдотів. Біляві дівчата, яким заздрять жіноча половина населення планети, і від яких, божеволіє велика частина чоловіків. Нарешті хоча б в деяких країнах, вони були визнані гідно і отримали своє власне свято. Estet-portal дізнався, кому належала ідея зробити останній день весни, червоною днем ​​календаря, позначивши його "Всесвітнім днем ​​блондинок". Вперше він був відсвяткований білявим бестіями 31 травня 2006 року.

Всесвітній день блондинок

Світла дата останнього дня весни - 31 травня - в деяких країнах оголошена "Всесвітнім днем ​​блондинок". Вперше в Росії це свято відзначили в 2006 році - блондинки створили на честь себе премію "Діамантова шпилька". Вручали першу спеціальну премію найталановитішим, розумним, успішним, модним і жіночним блондинкам Росії.

У Республіці Білорусь та Латвії проводяться "Парад блондинок", а в Білорусії також вибори "Кращою блондинки Білорусі". У 2009 році в Ризі під гаслом "зробимо світ світлішим" пройшов парад блондинок організований Латвійської асоціацією блондинок - GO BLONDE, спрямований проти економічної кризи. Міжнародна асоціація блондинок, членом якого є і Латвія, подала в UNESCO заявку, з проханням визнати 31 травня офіційним Всесвітнім днем ​​блондинок.

Незважаючи на відсутність схвалення з боку інших держав, 31 травня в деяких країнах як і раніше іменується "Всесвітнім днем ​​блондинок". У 2012 році організатори відмовилися від проведення параду блондинок в Ризі. Як розповіла голова Латвійської асоціації блондинок Go Blonde Маріка Гедерте, парад не відбудеться через фінансові труднощі. За її словами, дівчата зрозуміли, що енергія і нерви, витрачені на організацію фестивалю, витрачені марно. До того ж латвійське суспільство негативно налаштоване до заходу.

Цікаві факти про блондинів і блондинок

Вчені вважають, що справжня блондинка - дуже рідкісне явище. За їх підрахунками справжні блондинки зникнуть з лиця Землі вже до 2202 року. За останні 50 років число світловолосих чоловіків і жінок з 49 до 14% (від загального числа жителів планети). Причин такого явища існує кілька: щоб дитина була блондином, обидва його батька повинні бути світловолосими. А в країнах, де переважають темноволосе населення, народжується більше дітей, ніж у країнах, представники яких є носії "білявого гена" (скандинави, німці, росіяни). На думку вчених, остання дитина-блондин народиться у Фінляндії, де проживає найбільша кількість світловолосих людей на душу населення.

Estet-portal щиро сподівається, що справжні блондинки колись не зникнуть з нашої планети не дивлячись на запевнення вчених. Можливо, до поставленої датою 2202 року вчені зможуть знайти спосіб уникнути повного зникнення блондинів. Хоча, ми вже про це не дізнаємося.