Всього три фініка в день для здоров'я серця і травної системи

Харчування - важлива складова здоров'я. Як відомо, навіть невеликі зміни раціону харчування можуть відбитися на здоров'ї людини. Наприклад, всього три фініка в день можуть принести чималу користь всьому організму? розповість про величезні переваги цього досить невеликого фрукта.

1. Поживність.

Поживна цінність - одна з основних переваг фініків. Мідь, калій, клітковина, марганець, вітамін В6 і магній - всі ці корисності Ваш організм отримає разом з фініком.

2. Користь для травлення.

Корисні властивості фініків включають в себе благотворний вплив на травлення. Тому ці фрукти допомагають при запорах, синдромі подразненого кишечника та інших шлунково-кишкових розладах. Частково така користь фініків обумовлена ​​наявністю клітковини, яка знижує ризик розвитку раку товстої кишки. Також фініки рекомендуються при геморої.

3. Знеболюючі властивості.

Магній, що міститься в фініках, володіє протизапальними властивостями, допомагає послабити біль і зняти опухлість. Магній також незамінний для серця, оскільки він знижує ризик захворювань серця і пригнічує запальні процеси, які також можуть стати причиною розвитку артриту, хвороби Альцгеймера і багатьох інших захворювань.

4. Користь для вагітних.

Користь фініків для вагітних полягає в тому, що, якщо вживати їх на останніх чотирьох тижнях вагітності, пологи проходять легше. Крім цього, за допомогою фініків можна взяти під контроль вага після пологів.

5. Кров'яний тиск.

Завдяки магнію і калію фініки відмінно знижують тиск. Тому користь фініків для людей з підвищеним тиском очевидна. Крім цього, фініки знижують ризик розвитку захворювань серця та інсульту.

6. Корисні властивості фініків для мозку.

Наявність вітаміну В6 в фініках сприятливо позначається на здоров'я і функціонування мозку. Відповідно, фініки допомагають поліпшити концентрацію, пам'ять і прискорити обробку інформації. Завдяки цьому фрукту Ви завжди зможете зберігати гостроту розуму і бажання вчитися новому.

попереджає, що фініки - досить калорійний фрукт. Тому переїдати їх не варто, якщо не хочете виявити зайві сантиметри на талії. Крім цього, діабетикам і алергікам краще відмовитися від даного фрукта або ж обговорити протипоказання з лікарем. Проконсультуватися з лікарем з приводу вживання фініків рекомендується в разі виразки шлунка і серйозних захворюваннях кишечника.