Всесвітній конгрес AMWC бути в курсі - це бути разом з лідерами

Нещодавно в Монако відбулося одне з найважливіших заходів у галузі естетичної медицини - Всесвітній конгрес з естетичної і антивікової медицині AMWC. Заснований в 2003 році з метою об'єднання фахівців з естетичної і омолоджуючої медицині з усього світу, Конгрес AMWC сьогодні став конгресом всесвітнього масштабу. Він висвітлює актуальні питання профілактики і лікування всіх проблем, пов'язаних зі старінням, за допомогою хірургії, дерматології та косметичної медицини, ендокринології, неврології і так далі. Крім того, презентуються передові відкриття і досягнення в профілактичної і омолоджуючої медицині, завдяки чому AMWC зарекомендував себе як важливе наукове подія на міжнародному рівні. Варто відзначити, що в цьому році став Медіапартнери конгресу, зовсім скоро на сайті з'явиться багато актуальних інтерв'ю зі світовими лідерами естетичної медицини!

Всесвітній конгрес AMWC: найактуальніша і достовірна інформація від фахівців

Сьогодні Всесвітній конгрес AMWC це:
• більше 12 000 лікарів-фахівців з 130 різних країн;
• понад 350 міжнародних ораторів;
• більше 14 000 м2 виставкової площі на 5 поверхах;
• 7 конференц-залів, що працюють паралельно протягом 3 днів;
• 250 компаній, що представляють близько 400 брендів;
• 57 наукових сесій, з більш ніж 350 науковими публікаціями;
• 43 практичні семінари з живими демонстраціями.
За 16 років Конгрес AMWC став свідком розвитку численних продуктів і технологій, завдяки яким естетична медицина з кожним роком піднімається на більш високий рівень.

Ключові досягнення в естетичній медицині:

• Одним з найбільших досягнень є висока надійність і безпеку ін'єкційних продуктів, за якими в даний час ведеться більш строгий контроль. Розробка глобального підходу і, отже, нові методи ін'єкцій також значно підвищили безпеку ін'єкційного лікування. Всесвітній конгрес AMWC - це можливість для практикуючого лікаря розширити свої знання про анатомію, і тим самим значно знизити ризики ускладнень і побічних ефектів, при цьому досягаючи набагато кращих результатів.

• Поліпшення тону шкіри і усунення дефектів більше не обмежуються тільки лазерними технологіями. Ультразвукові, радіочастотні, світлодіодні процедури і т.д. значно розширюють спектр лікування.

• Естетичні проблеми, які раніше вирішувалися тільки хірургічним шляхом, тепер можна вирішити альтернативними безопераційним методом. Особливо це актуально для вирішення проблеми зайвої ваги і обвисання шкіри.

• Косметична гінекологія в останні роки стрімко розвивається і сьогодні дає можливість вирішити ряд функціональних проблем (діаспорян, аноргазмія і т.д.) і естетичних (наприклад, лабіапластіка). Той факт, що ця галузь розвивається, означає, що жінки знімають табу з теми сексуальності і сексуального задоволення.

• Нарешті, профілактична та омолоджує медицина також невпинно розвивається, завдяки тому, що вченим вдається поглибити знання про процес старіння.

Що стосується боротьби зі старінням, то вчені впевнені, ми - на порозі грандіозних відкриттів. В даний час вважається, що в розвинених країнах до 2050 року середня тривалість життя досягне 120 років. При цьому вдасться досягти кращої якості життя і підтримувати стан здоров'я і на належному рівні і уповільнити процеси старіння.

Завдяки Світового конгресу AMWC фахівці естетичної медицини мають можливість отримати найбільш актуальну і достовірну інформацію від провідних професіоналів галузі та бути в курсі останніх досягнень, щоб застосовувати ці знання в своїй практиці.